Memleket Partisi’nden ‘mekanın sahibi geldi’ diyen Sinan Oğan’a yanıt

Geçen günlerde yaptığı bir açıklamada CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e 'Türkiye İttifakı' ismini kullandığı için "Artık mekânın sahibi geri geldi, Özel sizi sahneden alalım" diyen Sinan Oğan'a Memleket Partisi'nden yanıt geldi. 

featured

2023 Genel Seçimleri’nde ATA İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı olarak yarışan ve ikinci tur seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyen Sinan Oğan, geçen günlerde yaptığı bir açıklamada CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e ‘Türkiye İttifakı’ ismini kullandığı için “Artık mekânın sahibi geri geldi, Özel sizi sahneden alalım” demişti.

Sinan Oğan’a Muharrem İnce’nin liderliğini yaptığı Memleket Partisi’nden yanıt geldi. Partinin sosyal medya hesabından paylaşılan görselde soğan ve pilav olduğu görüldü. Görsele, “Pilava sadık kalın, mekanın sahibi gelmiş” yazıldı.

Sosyal medyada bu metnin Oğan’ın sürekli olarak söylediği “Plana sadık kal” ve birkaç gün önce söylediği “Mekanın sahibi geldi” sözlerine yönelik olduğu, pilavın yanındaki ‘soğanın’ da internette Sinan Oğan hakkında dolaşan esprilerle alakalı olduğu iddia edildi.

Memleket Partisi’nden ‘mekanın sahibi geldi’ diyen Sinan Oğan’a yanıt

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. zaman israfı tipler çilleri akşeneri kksı soğanı.

  2. 11 Haziran 2024, 15:01

    Bu herif utanmadan insan içine çıkıyor ve bir de bu şekilde üstten konuşabiliyor ya, hayret ediyorum.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!