Menzilci doktor Ali Edizer bu kez Adalet Bakanı’nı hedef aldı

featured

Eski GATA Başhekim Yardımcısı iken Medeni Kanun’u hedef alan açıklamaları nedeniyle görevden alınan ve Ankara’da başka bir hastanede yeniden göreve başlatılan Menzilci Ali Edizer Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ü hedef alan bir paylaşım yaptı.

Boşanmak yerine ikinci kadınla evlenme tavsiyesi ve Medeni Kanun aleyhine söylediği sözler nedeniyle 5 Ekim 2020’de görevinden alınan eski GATA, yeni adıyla Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki başhekim yardımcısı Ali Edizer’in 9 Mart 2021’de Ankara Güdül Devlet Hastanesi’nde yeniden göreve başladığı ortaya çıkmıştı.

Sık sık sosyal medyada tartışma yaratan paylaşımlar yapan Edizer, bu kez Adalet Bakanı Gül’ü hedef aldı.

Ali Edizer, Twitter hesabından şu paylaşımı yaptı:

“Abdülhamit Gül

Üzerine vazife ve haddin olmadığı halde Ali Edizer’e ‘ŞAKLABAN’ demiştin de seni Seyda Muhammed Emin Er Hazretlerinin (ksa) hatırına vermiştim ya!

Şimdi bir hadsiz savcının çıkardığı fitne konusunda neden sesin çıkmıyor, üstüne vazifeyken?”

Menzilci doktor Ali Edizer bu kez Adalet Bakanı’nı hedef aldı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

7 Yorum

 1. Yobazlar iyice birbirlerine dustuler. Bunlarin icinde olan Nagehan Alci fesat yuvasi demisti. Demek dogruymus. Turk milletinin ilk hedefi secimlerde bu kokusmus iktidardan kurtulmaktir.

 2. 19 Mayıs 2021, 14:11

  Hayır arkadaşım, hayır; adalet için sıra Türk milletinde. Kimileriniz için süre çoktan doldu; boşuna adalet istiyorum naraları atmayın! Bekleyin görün bakalım!

 3. Alnında kocaman münafık yazıyor.

 4. münafık türkçe anlamı ” iki yüzlü “, ” ikili oynayan ” demek.
  mezhepçi, tarıkatçı, hadisci, ler için ne demek gerekir bilmiyorum.

 5. Buyrunuz, bakınız…… Yobazlığın…. gericiliğin timsali….saygı ve sevgi ortamında kardeşce yaşamanın düşmanı nasıl olur, neye benzer, nasıl konuşur,… ne yapar…… neyden geçinir diye merak edenler.

 6. Merakımdan soruyorum. Bu adam şimdi devlet memuru mu? Ast üst olarak emrinde olması gereken bir bakanla böyle tehdit edermiş gibi nasıl konuşabiliyor? Bu gücü kimden alıyor?

 7. İslam dininde münafık ben inandım deyip aslında inanmayıp, namazı kılıp orucu tutup onun dışında Allah’ın emir ve yasaklarını yerine getirmeyen kul hakkı, haram, yasak vs. her türlü haltı gizli gizli yiyene denir.

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!