Meral Akşener’e rest çekti… ‘Mansur Yavaş’a aday ol dediğini inkar edersen…’

featured

İYİ Parti lideri Meral Akşener’in Mansur Yavaş’a “aday ol” dediği iddiası siyasi kulislerde tartışma konusu oldu. Akşener cephesi iddiayı yalanlarken yeni kulisler ortaya atılıyor.

Tv100’de yayınlanan programda konuşan gazeteci Barış Yarkadaş, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İYİ Parti Genel Başkanı Mansur Yavaş’la ilgili iddialarda bulundu.

Yarkadaş “Meral Akşener, bir süre önce yanında birkaç çalışma arkadaşıyla birlikte Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’la görüşüyor. Yavaş’a ‘Aday olacaksanız çıkın sizi destekleyelim’ diyor, Mansur Yavaş, Akşener sözleri karşısında 10 saniye sessizliğe bürünüyor. Meral Hanım, Mansur Yavaş’ın cevap vermediğini görünce konuyu değiştiriyor. Akşener ve o toplantıya katılanlar ‘Biz böyle bir görüşme yapmadık’ derlerse kimlerin olduğunu söylerim. İYİ Parti’nin çok önemli bir ismi aradı ‘Söylediklerinin eksiği var, fazlası yok’ dedi. O yüzden bazı televizyonlara, gazetecilere ‘Böyle bir görüşme yapmadık’ derlerse isimleri açıklarım, Akşener’in Mansur Yavaş’ı aday yapmak istediği bir sır değil” ifadelerini kullandı.

İşte Yarkadaş’ın sözleri:

Meral Akşener’e rest çekti… ‘Mansur Yavaş’a aday ol dediğini inkar edersen…’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!