MHP-BİM polemiğine Kürşad Yılmaz da katıldı… ‘Mezarınız olur’

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile zincir marketler arasında yaşanan FETÖ polemiğine suç örgütü liderliğinden hapis yatan Kürşad Yılmaz da katıldı. Yılmaz, sosyal medya hesabından BİM'in İcra Kurulu Üyesi Galip Aykaç'ı "Tuttuğunuz köşe başları mezarınız olur" diyerek tehdit etti.

featured

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, “FETÖ’yle irtibatları araştırılsın” çıkışıyla başlayan tartışmaya Bahçeli’nin ‘nin ‘kahramanımız’ dediği, suç örgütü liderliğinden hapis yatan Kürşad Yılmaz da dahil oldu.

‘TUTTUĞUNUZ KÖŞE BAŞLARI MEZARINIZ OLUR’

Yılmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımının bir bölümünde şu ifadeleri kullandı:

“BİM İcra Kurulu Üyesi Galip Aykaç denen şahıs liderimizin açıklamalarını üstüne alıp çıkmış haddini aşan bir üslup, tavır ve tarzda açıklamalar yapmıştır. Seni ve senin gibi sıyırtmaları uyarıyorum; vatandaşı zor durumda bırakacaksınız liderler uyarınca da çıkıp kabadayılık yaparcasına açıklama yapacaksınız öyle mi; kime kimlere hangi güce güveniyorsanız bütün güvendiğiniz güçlerle hepinize diyorum; tuttuğunuz köşe başları mezarınız olur.

Bu memleketi bu sokakları siz siz olun sakın sahipsiz sanmayın. Bilinmelidir ki bu mücadele hiç bitmeyecek, ancak güçlü Türkiye’nin yükselişine kimse set vuramayacaktır.”

NE OLMUŞTU?

Cumhurbaşkanı Erdoğan Katar dönüşü uçakta, “Para cezası demek ki bunları ıslah etmiyor. Para cezasının dışında atılacak adımları da ilk kabine toplantımızda inşallah masaya yatırırız ve oradan da bunların üzerine ayrıca gideriz” demişti. Erdoğan ayrıca bir başka açıklamasında “Zincir marketlerle ilgili kontrolleri sıkılaştıracağız, fiyat farklılıklarını gidermenin yollarını bulacağız, takibini yapacağız” ifadelerini kullanmıştı.

thumbnail
İlişkili Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fahiş fiyat sözlerine BİM’den cevap… ‘Spekülatif’

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de gıda fiyatlarındaki artışta suçlunun marketler olduğunu iddia ederek “‘FETÖ’yle irtibatları araştırılsın” demişti. BİM’in İcra Kurulu Üyesi Galip Aykaç ise, Bahçeli’nin fahiş fiyatlarla ilgili söz konusu ifadelerine atıfta bulunarak şu açıklamayı yapmıştı:

“FETÖ örgütüyle bizi tehdit eden parti liderlerine söyleyeceklerimiz var. Bu ülkenin güzel insanları sizlerin yalanlarına hiçbir şekilde itibar etmediler. Bu süreçte o bahsedilen zincir marketleri diye altını çizerek söylenen üç harfliler diye bizleri farklı yere koyan ve bunları koymaya çalışan ve Müslüman olduğunu iddia eden bu insanlara söyleyeceklerimiz var. Lütfen aynaya baksınlar. Kendilerini göreceklerdir. Bunların hepsinde bir art niyet vardır. Bir algı yönetimi vardır. Bunlara tüketicimiz hiçbir zaman karşılık vermemiştir.”

thumbnail
İlişkili Haber

BİM’in patronu rest çekti: Siz hesap kitap da bilmiyorsunuz!

ŞOK MARKETLER İSTİFASINI İSTEDİ

Şok Marketler Yönetim Kurulu yaptığı açıklama ile Gıda Perakendecileri Derneği Başkanı ve BİM CEO’su Galip Aykaç’ın dernek başkanlığından istifasını istemişti. Aykaç istifa edene kadar ŞOK’un toplantılara katılmayacağı ve alınan kararlara bağlı olmayacağı belirtilen açıklamada, “Bu süreçte kendisi tarafından Şirketimizi ve Derneğimizi bağlayacak herhangi bir açıklama yapmamasını önemle rica ederiz” ifadeleriyle yer almıştı.

thumbnail
İlişkili Haber

Şok Marketler’den BİM CEO’su Galip Aykaç’a istifa çağrısı

KILIÇ HEDİYE ETMİŞTİ

Bahçeli mayıs ayında, partisinin genel merkezindeki makamında, suç örgütü liderliği, yağma ve tehdit gibi birçok suçtan hüküm giymiş Kürşad Yılmaz’ı kabul etmişti.

Kabulün fotoğrafı, Kürşat Yılmaz’ın Twitter hesabı üzerinden paylaşılmıştı. Yılmaz, Bahçeli’yle görüşmesinde, MHP liderine bir kılıç hediye etmişti.

MHP Lideri, sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamasında Kürşad Yılmaz için “Ülkü ve ülke sevdalısı olan, davalarının gözü kara yiğidi” demiş, Yılmaz ise Bahçeli için “Değeli büyüğüm, zor günlerimizde bizleri unutmayan, sırtını dönmeyen, kapılarını örtmeyen vefalı liderim, kırmızı çizgim” ifadelerini kullanmıştı.

thumbnail
İlişkili Haber

MHP’den BİM’e sert tepki… ‘Haris ve tecavüzcü elleri kıracağız’

MHP-BİM polemiğine Kürşad Yılmaz da katıldı… ‘Mezarınız olur’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

10 Yorum

 1. 4 ay önce

  Memleketin sokaklari sahipsiz degil derken, istiklal caddesi, kizilay meydani, otogar onu, veya karkamis falan buralar da dahil mi sayin Kursat beyefendi? Bir de HDP icin, veya ne bileyim vatandaslik alan ne idugu belirsiz suriyeliler icin afra tafra yapar misiniz, herkesin rengi belli olsun. Capi da. Bana guc getirebilirsin, ceketimde tasidigim tek delici alet bir tane rotring kalem.

 2. 4 ay önce

  😂😂😂

 3. 4 ay önce

  insanligin yuz aki.

 4. 4 ay önce

  Devleti ekonomiyi yere sermişler ve marketlerle uğraşıyorlar, yazıklar olsun, bunlardan devlet adamı olacak…

 5. 4 ay önce

  neyseki seçime 5ay kaldı.mhp o sandıktan çıkamayacaktır.

 6. 4 ay önce

  Türk’e karşı peşinden gittikleri güruh amansız bir savaş açmış, Çıkmış utanmadan Türklük ‘ten bahsediyorlar. Sizin milliyetçiğiniz abd dolarına olan sadakatinizden öteye geçmez.

 7. 4 ay önce

  Mafya adamları bu vatana millete en düşman kişilerdir. Bir de kalkmış Türklükten, milliyetçilikten bahsediyor. Bu ülke mülteci işgalinde, Anadolu Türksüzleştirilirken neredeydin çakal?

  • 4 ay önce

   Sadece mafya demek daha dogru olur. Mafya adami, adam nihayetinde. Bu tipler ancak kendinden zayif olanlari ezerler. Kendinden guclu olanlarin da kedisi olurlar. Sekil 1a.

 8. 4 ay önce

  Türk Milletini ayaklar altına almışlar
  Anasına Küfür etmişler
  Andını yasaklamışlar
  Fakirleştirme projesi uyguluyorlar.
  Bunu yapanlar
  Destekleyenler ve
  Ortak olanlar
  Hala Yalana devam ediyor.

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!