MHP’den Özgür Özel’e hakaret dolu ‘Sinan Ateş’ yanıtı

MHP Genel Başkan Yardımcıları İzzet Ulvi Yönter ve Semih Yalçın'dan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in Sinan Ateş cinayetiyle ilgili sorularına hakaret dolu yanıt geldi. Semih Yalçın, açıklamasında "Bazı boşboğazlardan aldığı yanlış tüyolarla bize laf yetiştirmeye çalışan Özgür Özel'e her hadsizliğinde çarçabuk haddini bildiririz" ifadelerini kullandı. 

featured

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in Sinan Ateş cinayetiyle ilgili sorular yönelttiği ve “Bahçeli’nin sormaya utanmadığı 4 soruyu önüne koyan iki arsız metin yazarı” diyerek andığı MHP Genel Başkan Yardımcıları İzzet Ulvi Yönter ve Semih Yalçın’dan yanıt geldi.

Yönter, sosyal medya hesabından verdiği, Özel’e yönelik hakaretlerle dolu yanıtında şu ifadeleri kullandı:

“Bazı basın yayın organlarında çıkan haberlerden, Özgür isimli aşağılık bir müfterinin dünkü grup toplantısında “MHP’deki o ikili” diyerek şahsımı ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın’ı ima ve işaret ettiği anlaşılmaktadır…

Eczacı Özgür, karın ağrını ve kuyruk acını biliyoruz, fakat iflah olmaz bir vaka olduğun için tedavini de zor görüyoruz… Sayın Genel Başkanımızın şamar gibi yüzüne inen sorularına misilleme yapıp sen de dört soru sormuşsun…Çünkü kaçacak yerin kalmadı, bölücülerin elini eteğini öpecek kadar diptesin…

‘TUZAĞA DÜŞMÜŞSÜN’

Özgür, ya dinle ya da not al:

Liderimiz, yaptığı ve yapacağı tüm konuşmaları, yayımladığı tüm mesajları bizzat kendisi hazırlar, bu esnada danışmanlarından bazı konularla ilgili araştırma yapmasını isteyebilir…Bu herkesin bildiği, senin gibi cahillerin inkar ettiği bir hakikattir…Böyle bir meseleyi konuşmak inanılması çok zor bir seviyesizliktir…Yani ne benim ne de Semih Beyin konuşma metinlerine dahli görülmüş şey değildir…Bu bir…Demekki senin kulağına bir şeyler üfleyenler seni keklemişler…Dümene gelmişsin, tuzağa düşmüşsün, işbirlikçilerini tekrar gözden geçirmende fayda olduğu kanaatindeyim…Bu iki…Kaldı ki Sayın Genel Başkanımızın kesip attığı tırnak bile sana on gömlek fazla gelir…

‘HODRİ MEYDAN’

Diğer yandan, en küçük ilgi ve alakamızın söz konusu dahi olmadığı bahse konu cinayet iddianamesiyle ilgili dün soru kalıbı içinde telaffuz ettiğin iddialarını ispat etmezsen, alçaksın, ahlaksızsın, şerefsizsin, namussuzsun! Daha sana ne diyelim…Hodri meydan…Bu da üç…Sende utanma yok ki! Sende omurga yok ki! İşin özünde sende hiçbir şey yok, ama CHP’nin Genel Başkanısın…Yazık, günah, ayıp… Senin gibi müptezellerin varlığı bile Türk siyasetinin mahvı perişanlığına en açık delildir…Sen Ülkücü düşmanısın, MHP düşmanısın, kimlerle iş tuttuğun cümle alemin de malumudur…Müfteriliğinin hukuki bedelini inşallah ödeyeceksin… Botokslu Özgür haydi bak dalgana…”

Yönter’in yaptığı açıklamayı MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın da paylaştığı görüldü.

‘SUNİ DOSTLUK VE UYUM HAVASI ÇABUK DAĞILDI’

Semih Yalçın ise sosyal medya hesabından “Müsai Özgür Özel” başlığıyla yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Sahteci ve siyaset kalpazanı CHP’nin estirmeye çalıştığı suni dostluk ve uyum havası çabuk dağıldı . Yalancı bahar pek kısa sürdü. Takke düştü, kel göründü. Mürai Özgür’ün gerçek ve çirkin yüzü, grup toplantısında gözler önüne serildi. İftiracı ve yalancı Özgür’ün son orta oyununu seyrettik. “İşte sen busun Özgür Özel.” dedik.

Özgür Efendi, yerel seçim rüzgârından esinlenip hayallere kapılarak kibrin, enaniyetin çukuruna çok erken düştün. Şimdiden o koltukta sırıtmaya başladın.

Sahte diyalog ve siyasi uyum masken çabuk indi. Büründüğün kuzu postundan çıkıp nasıl bir sırtlan olduğunu gösterdin.

‘HADDİNİ BİLDİRİRİZ’

Lakin, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin hakikati yansıtan çarpıcı sorularının ağırlığı altında ezildin. Lafazanlık ve mugalata yaptın ama PKK’lılarla işbirliğinin, teröristlere yoldaşlığının üzerini örtemedin.

Özgür Özel, millete hesap vermen gereken sorularla karşılaşınca saldırganlaşıyor, topu taca atıyorsun.
Yavuz hırsız misali ev sahibini suçlu çıkarıyor, suçunu bastırıyorsun. Yüzlerce askerimizin, binlerce vatandaşımızın katilleri ile birlikte siyaset yaparak MHP’ye ayar vermeye cüret edince bütün pisliklerin ortaya çıkıyor. Bizden söz ederken sesin de titriyor dizlerin de… Gözlerin yuvalarından fırlıyor, kaşların oynuyor…

Aziz milletimize saygıyla ilan ediyoruz:

Siyasi varlığını PKK’nın siyasi kanadına borçlu olan CHP’nin başına geçirilen bir hadsizin, bize ahkâm kesmesine izin vermeyiz. Bazı boşboğazlardan aldığı yanlış tüyolarla bize laf yetiştirmeye çalışan Özgür Özel’e her hadsizliğinde çarçabuk haddini bildiririz.”

NE OLMUŞTU?

Dün partisinin grup toplantısında konuşan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin kendisine yönelik ‘Kobani Davası’ eleştirilerine yanıt vermişti.

Özgür Özel, Devlet Bahçeli’nin kendisine yönelttiği “İmralı canisinin affını istiyor musunuz? Vatanın bir bölümünde bağımsız Kürdistan’ı destekliyor musunuz? Türkiye’nin geleceğini kimlerle konuşuyorsunuz? Cezalara hukuksuz diyorsunuz da hukuk ve adalet nedir, devlet nedir?” sorularına tepki göstermiş ve Sinan Ateş cinayetine ilişkin hazırlanan iddianameyi hatırlatmıştı.

Özel’in “Ben o dört soruyu okumam da Sayın Bahçeli size bu soruları yazan o arsız metin yazarları var ya şu dört soruya cevap versinler bakalım” diyerek şu soruları yöneltmişti:

– Bu 2 kişinin isimleri Sinan Ateş iddianamesinden nasıl ve kimler tarafından ayıklanmıştır?

Ülkü Ocakları Başkanlığı yapmış birinin ölümünden sonra kimse tweet atmayacak, taziye bildirmeyecek diyen hangi ikisidir?

– Tetikçiyi kaçıran aracın fotoğrafları ortaya çıkıp, bu aracın trafikte ceza yemeyecek statüye kavuşturulmasını hangi ikisi sağlamıştır?

– Sinan Ateş davasının üzerine sis çöktürürken bu ikisinin bu sisteki payı nedir?

thumbnail
İlişkili Haber

Özel’den Bahçeli’ye ‘Sinan Ateş’ soruları

MHP’den Özgür Özel’e hakaret dolu ‘Sinan Ateş’ yanıtı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. Yoldan çıkmış bir MHP var. Cumhur ittifakı olmasa %2 oy alamazlar.

  2. 22 Mayıs 2024, 15:52

    Her iki 4 soru da güzel. Ancak cevap veren yok! Peki kim verecek cevapları? O da yok! Bununla birlikte MHP’nin kodamanlarının hakaretleri de yenilir yutulur şeyler değil. Görelim bakalım, ne cevap verecek karşı taraf?

  3. 22 Mayıs 2024, 14:16

    ne yapacaksiniz?

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!