MHP’li başkandan AKP’ye: Poz vermeyi bırakın, icraat yapın

MHP Ardeşen İlçe Başkanı Cemil Bayrak, ilçenin sorunlarının AKP döneminde çözülmediğini ifade ederek, "Artık poz vermeyi, resim çekmeyi bırakın, icraat yapın, Ardeşen’imize sahip çıkın" dedi.

featured

Ardeşenli taksiciler Rize-Artvin Havalimanı’ndan yolcu alamadıkları gerekçesiyle önceki gün AKP’li Ardeşen Belediyesi önünde kontak kapatma eylemi yapmış; AKP’li Belediye Başkanı Avni Kahyaoğlu, “Bu yaptığınız eylem doğru bir eylem değil. Bu işi siyasiler çözer, yolu trafiğe açın” diyerek taksicilere tepki göstermişti. Bir taksici de Kahyaoğlu’na, “Oy zamanı geldi mi bizim kapımızı çalıyorsunuz. Ben oturttum seni oraya, sen de benim hakkımı savunacaksın” diyerek karşılık vermişti.

‘ARTIK POZ VERMEYİ, RESİM ÇEKMEYİ BIRAKIN, İCRAAT YAPIN’

Anka’nın haberine göre, MHP Ardeşen İlçe Başkanı Cemil Bayrak, sosyal medya hesabında dün yaptığı paylaşımda, Ardeşen’in AKP iktidarı döneminde çözülmeyen sorunlarına dikkat çekerek, Ardeşenli siyasetçi ve bürokratlara hitaben, “Ardeşenli bunu hak etmiyor. Artık poz vermeyi, resim çekmeyi bırakın, icraat yapın, Ardeşen’imize sahip çıkın. Bölgemizde çok fazla sorun var, bunları görün artık” dedi.

Kontak kapatma eylemi yapan Ardeşenli taksicilere destek veren Cemil Bayrak, paylaşımında şunları kaydetti:

Cezaevimiz vardı, Kalkandere’ye verdiniz. Çay fabrikası yatırım programına alındı, Sakarya’ya verdiniz. Çimento fabrikasını Çayeli’ne verdiniz. Organize sanayi; Kalkandere ile birlikte 20 yıl önce programa alındı, İkizdere 2. etaba başlıyor, bizde çivi çakılmadı. Orman müdürlüğü, Pazar’a verildi. Askeri şube, Pazar’a verildi. Havaalanı, Pazar’a verildi. Ardeşenli bunu hak etmiyor. Taksici, hastanede ve adliyede olduğu gibi havalimanından da taksi durağı alamıyor. Ardeşenli yolcuyu Pazar taksisi veya dolmuşu taşıyacak. Ardeşenli esnaf yine mağdur. Biz, Ardeşen’in taksicisine, minibüsçüsüne ne zaman sahip çıkacağız? Ardeşen’e istihdam anlamında ve yatırım yapılması konusunda ne zaman birlik olacağız.”

MHP’li başkandan AKP’ye: Poz vermeyi bırakın, icraat yapın

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 1 hafta önce

    Neyi kastettiğini bilmiyorum ama eğer ‘ bilmemne müdürümüz sağolsunlar ziyarete geldi, bilmemne başkanımızla/ağabeyimizle fikir alışverişinde bulunduğu temalı paylaşımlar ise %100 haklı…

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!