MHP’li başkandan CHP’li Özkoç’a kılıçlı tehdit

MHP Menteşe İlçe Başkanı Talat Uğurlu, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç’u "Haddinizi aşmayın, yerinizi hududunuzu bilin” diyerek kılıçla tehdit etti.

featured
service

MHP Menteşe İlçe Başkanı Talat Uğurlu, CHP’li Engin Özkoç’u “Mahalle kabadayılığını size kim öğütlüyorsa bu akılları size kim veriyorsa dikkat edin. Zira seçimlerden sonra akla çok ihtiyaç duyacaksınız, şu yaptıklarımızı unutturmaya çalışmak için. Ama tarih yazar, millet unutmaz! Haddinizi aşmayın, yerinizi hududunuzu bilin” ifadelerini kullanarak ‘kılıçla’ tehdit etti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 5 Mayıs’ta göçmen tartışmaları ile ilgili “Hepimiz buralara geldik bir yerlerden. Nereden geldik? Kim nereden geldi bu coğrafyaya? Taa Moğol steplerinden geldik. İstila olacakmış; kim neyi istila yapacak ya” şeklinde açıklamalarda bulunmuştu.

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya, “Süleyman Soylu: ‘Hepimiz buralara geldik bir yerlerden. Nereden geldik? Kim nereden geldi bu coğrafyaya? Taa Moğol steplerinden geldik. İstila olacakmış; kim neyi istila yapacak ya…’ Anlattığı göç sonrası Roma İmparatorluğu ikiye ayrıldı. Cahil yönetici felakettir! Bugün bir kere daha anladık ki, Türkiye’de fitne, fesat ve iftiranın bir numaralı ismi Süleyman Soylu’dur. Soylu’nun o koltukta oturması ülke için milli güvenlik tehlikesidir! Kışkırtmalarına gelmeyeceğiz!” diyerek tepki gösterdi.

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç’un İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya karşı kullandığı ifadelerin ardından MHP Menteşe İlçe Başkanı Talat Uğurlu sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç’u ‘kılıçla’ tehdit etti. MHP Muğla Menteşe İlçe Başkanlığı’nın sosyal medya platformu Twitter üzerinden bulunan hesabından yapılan paylaşımda MHP Menteşe İlçe Başkanı Talat Uğurlu’nun fotoğrafı paylaşılarak şu ifadeler kullanıldı:

‘HADDİNİZİ AŞMAYIN’

“CHP’li Özkoç denen adı sanı duyulmamış şahsiyet sırf gündeme gelmek için CHP’nin klasik oyunlarından olan Süleyman Soylu’ya sallama oyununu sergilemiş. Sen kim oluyorsun da dolandırıcı diyerek bu ülkenin bakanına dil uzatabiliyorsun? İnsanları kendinizle karıştırıyor, üzerinizdeki çamurları sıçratmaya çalışıyorsunuz.
Ey Özkoç ve aynı zihniyetteki şahıslar üzerinizdeki çamur ona buna sıçratmayla temizlenmez, elinize bulaşan terör pisliği de aklanmaz. Haddinizi bilin, ülke gündemini el birliğiyle değiştirmeye çalışıyor, HDP-PKK ortaklığınızı gizlemeye uğraşıyorsunuz. Mahalle kabadayılığını size kim öğütlüyorsa bu akılları size kim veriyorsa dikkat edin. Zira seçimlerden sonra akla çok ihtiyaç duyacaksınız, şu yaptıklarımızı unutturmaya çalışmak için. Ama tarih yazar, millet unutmaz! Haddinizi aşmayın, yerinizi hududunuzu bilin.!”

MHP’li başkandan CHP’li Özkoç’a kılıçlı tehdit

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 1 hafta önce

    bır sey dıyecegım bu gerıcıler aklını uckurları ıle bozmus ya. bunlarda kan ıle kılıcla tabanca ıle olumle fılan bozmus.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!