MHP’li Kılavuz: Atatürk’e hasım olan bizim de hasmımızdır

featured

MHP’li Olcay Kılavuz, Ayasofya imamının Atatürk’e yönelik “Onlardan daha zalim, daha kafir kim olabilir” sözlerinin ardından eski bir konuşmasını paylaştı. Kılavuz’un paylaşımda, “Atatürk’e hasım olan bizim de hasmımızdır” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Ayasofya’daki törende imamın Atatürk’e yönelik sözlerini sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla eleştirdi.

Kılavuz, “Ne kadar milli ve manevi değerlerimiz varsa tartışmaya açılıyor. Ülkenin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e saygısızlık yapılıyor. Bunu yapan şerefsizler kimdir?” dedi.

Bunu yapanları memleket düşmanı ve ruh hastası olarak nitelendiren Kılavuz, Atatürk’ün bu milletin yüz akı ve kurtarıcısı olduğunu söyledi.

MHP’li Kılavuz: Atatürk’e hasım olan bizim de hasmımızdır

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

11 Yorum

 1. “Efendiler, bu vesile ile muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki: Sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i aslîyi, çok iyi tahlil etmek dikkatinden, bir an feragat etmesin!” (Türk’ün babası mavi gök Mustafa Kemal Atatürk).Peki nefesi zehir kokan bu tip kim?Boynukalın denen tipin akıldanesi.Eski Yök Başkanı Yekta Saraç’ın kayınpederi.Saraç ailesi?Dedeleri Menemen Katliamına katılan ve idamla yargılanıp 6 ay hapisle yırtan dincinin torunu (2014 Sözcü Soner Yalçın yazısı).Ne diyor çakal taifesi?Ben diyor cahil halktan ümitliyim.Tabi cahilden ümit edeceksin ki sırtına binip Türk Vatanı’nı çökertebilesin.Türk çökecek mi?Hiç gördün mü a be maymun?

  Cevapla
 2. 1 sene önce

  Gec bu isleri Olcay Bey, danisikli dovus yaptiginiz. Tayyip ne zaman Ayasofya binasina gitse, parali imamin lanet okuyacagi tutuyor. Bir de iftira uzerine. Sonra yandas medya basiyor, sonra siz bu taraflara “efendim Ataturk falan falan”. Aptal yerine koymayin insanlari. Maddi, manevi bitirdiniz memleketi. Bak, cami mesela toplanma, birlesme yeri demektir kelime anlami ile. Sizin cami yaptiginiz yer bile ayrismaya sebeb veriyor. Allah’tan korkun, kendi cikariniz icin fesat cikarmayi birakin.

  Cevapla
 3. 1 sene önce

  Son cümlenize gerek yoktu, konuya mecaz da olsa hayvanları karıştırmayalım çünkü kınanacak düşüncenin sahibi onlar değil! Böyle kişiler maalesef çoktur belki onlara müptezel sıfatı daha çok uyar.

  Cevapla
 4. 1 sene önce

  Keşke hamaset yerine gerekeni yapsaydın daha iyi olurdu…

  Cevapla
 5. 1 sene önce

  Mhplilerin gazini almak icin yapilan konusmalar bunlar. Ittifaka devam…

  Cevapla
 6. 1 sene önce

  Atatürk e sövenin kan testi yapılsın, pontus rum çocuğu çıkacağı kesindir.

  Cevapla
 7. Atatürkün Türk‘ün babasi degil, büyük Türk milletinin seferli bir ferdi, degerli bir komutani und devlet adami oldugu konusunda anlasabilirsek, diger yazdiklariniza ekleyecek tek sözüm yok.

  Cevapla
 8. 1 sene önce

  Aynı sözleri Devlet Bahçeli’den duymak istiyoruz.

  Cevapla
 9. 1 sene önce

  Yüreğine sağlık başkanım,bunlara bir dur deme zamanı geldi

  Cevapla
 10. 1 sene önce

  Umarım Atatürk’e ihanet edenler, Atatürkçülerin ofkesinide düşünmüşler. Çünkü böyle pervasızca türk mukeddesatına saldırmanın bedelini en ağır şekilde ödeyecekler.

  Cevapla
 11. 1 sene önce

  İstanbul’u, Anadolu’yu, 800 bin km2 toprak parçasını emperyalizmin kanlı, paslı prangasından kurtarmak, Ayasofya’yı, dincilerin iddialarının tersine “ibadethane” kaydıyla tapuya dahil etmek, sözümona müslüman osmanlı’nın “konstantiniyye” olarak adlandırdığı İstanbul’u kendi adıyla tescil ettirmek, dilimizi ve kültürümüzü, en önemlisi ekonomimizi sağlama almak, hayatının son döneminde Hatay’ı da Türk Milleti’ne hatıra diye bırakıp bu nankör dünyadan tertemiz ayrılmak ve anlatılamayacak binlerce eser, Türk’e milli kimlik kazandırmanın karşılığı bir hainin alçak sözleri olamaz…!
  Çanak tutanlara yazıklar olsun …

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!