MHP’nin hedefinde Habertürk var

Haluk Levent'in başında olduğu Ahbap grubuna yönelik iktidar yanlısı bazı gruplardan gelen eleştirilere, gazeteci Mehmet Akif Ersoy'un deprem bölgesinden yaptığı objektif haberler nedeniyle Habertürk Tv de eklendi.

featured

MHP’li İsmail Özdemir, deprem bölgesinden yayınlarını gerekçe göstererek Habertürk ve Show TV’yi hedef aldı. Özdemir, “Bu sinsilik ve rezillik artık tahammül boyutunu iyice aşmıştır” dedi.

MHP Medya, Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, 9 saat arayla yaşanan iki büyük depremin ardından bölgeden yayın yapan Habertürk ve Show TV kanallarını hedef aldı.

Paylaşımına İletişim Başkanlığı’nı ve Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’nu (RTÜK) etiketleyen Özdemir, “Bu sinsilik ve rezillik artık tahammül boyutunu iyice aşmıştır” sözlerini sarf etti.

‘KİMİN FİGÜRANISINIZ?’

Özdemir’in paylaşımları şu şekilde:

“Ciner grubu, Habertürk ve Show Tv üzerinden yapılan yayınlarla nereye varmak istiyor? Afet karşısında verilen gayretleri yok saymak ve sergilenen üstün mücadeleyi gölgelemekle elinize ne geçecek? Kimin figüranısınız? Bu sinsilik ve rezillik artık tahammül boyutunu iyice aşmıştır.

Deprem öncesi “karne hediyesi et alındı” yalanıyla rezilliğin daniskasını yapanlar, şimdi de benzer bir tutumla enkaz altındaki yaralılarımızın kurtarılması ile ilgili senaryo yazarak kirli bir oyun oynuyor. Yaptığınız artık yeter! Habis işlerinizi can mücadelemize bulaştırmayın.

Televizyon yayıncılığı kisvesi altında milli dayanışmaya ve afetle mücadeleye zarar verip, dezenformasyon yapanlara karşı hukuk ve ilgili kurumlar gereğini vakit kaybetmeksizin yerine getirmelidir.”

MHP’Lİ GÜR DE AHBAP VE OĞUZHAN UĞUR’U HEDEF ALDI

MHP İstanbul İl Başkanlığı görevinden geçen yıl aralık ayında istifa eden Birol Gür, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla, Haluk Levent’in kurucusu olduğu AHBAP Derneği ve Babala TV kurucusu Oğuzhan Uğur’u hedef aldı.

Gür, 10 ilde yıkıma yol açan deprem felaketinin ardından, iş birliği içerisinde yardım kampanyası düzenleyen Haluk Levent ve Oğuzhan Uğur’a ilişkin şunları söyledi: “Lütfen yardımlarınızı AFAD üzerinden yapınız. AHBAP çavuş ilişkileriyle UĞUR’suz ellere yapılan yardımların ne kadarı depremzedelere ulaşıyor endişelerimiz var.”

HALUK LEVENT: AFAD DA BİZİM AHBAP DA

Haluk Levent’ten de tartışma ve iddialarla ilgili açıklama geldi. “AFAD da bizim Ahbap da” diyen Levent şu ifadeleri kullandı:

“Koordinasyonunun başındayım ve sosyal medyaya bakamıyorum bile. Aranızda beni seven varsa gerçekten varsa bir twit istiyorum. Çalışmalarımıza sekte vurmak isteyenlere inat! Afad da bizim Ahbap da! Tek cümle istiyorum! Afad da bizim Ahbap da!”

‘AHBAPLAR ENGELLENİYOR’ HABERLERİNE YANIT

“Ahbapların çalışması engelleniyormuş”… Valisinden komutanına Ahbaplara hep destek verildi şu 4 günde. Özge Özpirinççi bugün Ahbaptayken Cumhurbaşkanlığı iletişimden aradılar. “Bir sıkıntınız olursa arayın” dediler. Yani kimse çalışmalarımıza engel değil. İnanmayın öyle haberlere.

 

 

MHP’nin hedefinde Habertürk var

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. tam toksik parti oldu mhp.kraldan çok kralcı.asla Türkçü değil.bu seçimde sandıktan çıkamazsa ki çıkacağı şüpheli perde iner artık bunlar için.

 2. 10 Şubat 2023, 16:00

  Türk Milletini
  Ayaklar altına
  alanların Gölgesinde
  Saray Milliyetçiği
  işte böyle bir
  şeydir.
  Unutmayalım..

 3. Ulan bıktık sizin bu tehditkâr tavirlarinizdan yeter yok beka sorunu varmış mis mis ulan 2000 yıllık devlet yıkılırsa küllerinden doğar sizin gibi racon kesenlermi ayakta tutuyor devleti yürüyünbi gidin artik

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!