MHP’nin Sinan Ateş sessizliği… İstifalar başladı

Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in öldürülmesi sonrası sessiz kalan MHP'de e-devlet üzerinden istifaların başladığı iddia edildi.

featured

Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş’in Ankara’da uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmesinin ardından MHP’deki sessizlik partililer arasında tepkilere yol açtı.

Sinan Ateş’in cenazesine katılım gösteren kişilerin arasında MHP yönetiminden herhangi bir kişinin olmaması tepkilerin daha da artmasına neden oldu.

Birçok MHP’linin e-devlet üzerinden parti üyeliğinden istifalara başladığı iddia edildi.

Vatandaşlar sosyal medyadan, yaptıkları paylaşımlarla siyasi parti üyeliklerini sonlandırdıklarını duyurdu. Kullanıcılar, paylaşımlarına “MHP siyasi parti üyeliğimden istifa etmiş bulunmaktayım.” notunu düştü.

Öte yandan, Eski Ülkü Ocakları Bursa İl Başkanı Cahit Özdemir’in istifasının, Sinan Ateş’in sosyal medya hesabından “Sinan başkanımızın sizin gibilere ihtiyacı yok. Böyle kardeşleri olduğu sürece.” notuyla paylaşıldığı görüldü.

Sosyal medyadaki istifa mesajlarından bazıları şöyle:

 

MHP’nin Sinan Ateş sessizliği… İstifalar başladı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

7 Yorum

 1. 1 ay önce

  Bu iş te ,başka bir komplonun parcası gıbı duruyor.

 2. 1 ay önce

  Ankara’nın ortasında genç bir akademisyen başından vurularak infaz edilecek, Aladdin Çakıcı’nın dostları sessiz kalacak, ve o genel merkez binası öylece dikilecek mi yine bizim karşımıza, burnundan kıl aldırmadan. Ben isyan ediyorum.

 3. 1 ay önce

  Değişik kafalar.

 4. 1 ay önce

  Cumhuriyeti savunan bir ülkücü .. parti yonetiminin sessiz kalmasi affedikir gibi degil .

 5. 1 ay önce

  ikinci cumhuriyeti kuran reyyis ile ortaklik koymadi da bu olay mi koydu? Evet.

 6. 1 ay önce

  Buram buram operasyon kokan hareketler bunlar..bir yas süresi olmaksızın partinin muhtemelen yaptığı ( ve bunun hesaplanması hiç de zor değil) duruş hatasının üzerine telafi şansı bile tanımadan (herhalde o şansı kaçırmayalım korkusuyla) bu acele yangından mal kaçırır gibi gelen istifalar..Mevtaya Allah rahmet eylesin.

 7. 1 ay önce

  akpyle ortaklıkla istifa etmedilerse şimdikiler hava cıvadır.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!