Mikrofon açık kalınca konuşma duyuldu… Erdoğan’dan Şahin’e: Rektörden memnun musun?

featured

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Antep’te 25 Aralık’ta açılış yaptığı sırada, mikrofonun açık olduğunu unutup Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin ile diyalogu sosyal medyada gündem oldu. Görüntülerde, Erdoğan’ın ‘Rektörden mutlu musun?’ sorusuna Şahin’in, ‘Çok kötü, tam bir deli’ dediği duyuluyor.

Gaziantep’te Cumhurbakanı Erdoğan ile bir araya gelen Fatma Şahin, “rektör” hakkındaki soruya, “Çok kötü, çok kötü; tam bir deli” şeklinde yanıt verdiği duyuluyor.

Gaziantep-Şahinbey Belediyesi CHP Grubu Başkanı Hasan Şencan’ın paylaştığı görüntülerde, çocuk hastanesinin açılış töreninde Erdoğan’ın, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile olan konuşması yansıdı.

Erdoğan’ın, Şahin’in kulağına eğilerek, “Rektörden mutlu musun?” diye sorduğu; Şahin’in ise “Çok kötü, çok kötü, tam bir deli” şeklinde yanıt verdiği duyuldu.

Mikrofon açık kalınca konuşma duyuldu… Erdoğan’dan Şahin’e: Rektörden memnun musun?

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 5 ay önce

    Neyse ki bize Partili Başkan’dan memnun musunuz diye sormuyorlar! 😉

    Cevapla
  2. 5 ay önce

    Sevgili “Türk İstikbâlinin Evlâdı” yorumun siyâsi yönü ile ayni fikirde olmadığım halde, mizah mükemmel 🙂 Yaşasın benim hür memleketimin insanları.

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!