Millet İttifakı’nın adayı Haşim Kılıç mı olacak?

Gazeteci yazar Nihat Genç Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayının Eski Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç olacağını iddia etti.

featured

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a Cumhurbaşkanı adaylığında görev alma çağrısına Yavaş cephesi şu ana kadar sessiz kaldı.

Büyük yankı uyandıran bu çağrıya Millet İttifakı ve “altılı masa”nın yöneticileri mesafeli açıklamalar yaptılar.

Veryansın TV yazarı Nihat Genç ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Millet İttifakı adayının AYM eski başkanı Haşim Kılıç olacağını iddia etti.

Nihat Genç’in paylaşımı Twitter’da kısa sürede Türkiye gündeminde ilk sıralarda yer alırken birçok vatandaş bunun olması durumunda “Millet İttifakı” adayına oy vermeyeceklerini söyledi.

Veryansın TV Youtube kanalında Serkan Öz’ün sunduğu canlı yayına katılan Nihat Genç, yaptığı paylaşıma açıklık getirdi.

Genç, “Gözleri gibi korudukları aday Haşim Kılıç. Cumhuriyetçi, Atatürkçü aday çıkaramayacakları çok kesin. Bizde önceden halkımıza ifşa eder gibi söylemek zorundayız. Bu toprağın çocukları bir aday çıkaramayacaksa hepimize yuh olsun…” dedi.

Millet İttifakı’nın adayı Haşim Kılıç mı olacak?

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 3 ay önce

    Zafer Partisi büyük siyasi akıl gösterdi.Türk’le oynarken dikkatli olacaksın!Bilmem ne ittifakı denen bu işbirlikçi altılı ganyot Mansur Yavaş’ı tavşan atlet olarak Recep Erdoğan’ın karşısına koyacaktı.Nihat Genç’in de kafalarına vurup ağızlarındaki ismi açıkladığı halde Haşim isimli şahıs da aday olacaktı.Yani ittitak iki aday belirlemişti.Sayın Yavaş’la yoracak sonra amerikan Kemal çıkacak adayımızı çektik diyecekti.Enerjisi boşalan seçmen! bari Haşim olsun diyecekti.Çünkü hiç bir hal ve şartta iki adaylı seçimde Recep Erdoğan’ı geçebilen yok.Kötülerin ve cemil cümlesi işbirlikçilerin hepsinin sinsi planları böyle idi.Zafer Partisi müthiş iş yaptı.Nihat Genç ise zaten tertemiz şamar,mis gibi tekme,öpülesi belagat pîri.O da boş adamın kim olduğunu yazmış bitirmiş.Kaldı mı bizim altılı ganyot donsuz?Kaldı.Artık amerikan bezinden diksinler gari söyleyiverin pedofil Biden’e.Sağdan dinci işbirlikçi soldan şuursuz işbirlikçi.İşimiz zor.Olsun.Karın kağıtlarını bakalım!

  2. 3 ay önce

    Paraşütle indirilen Soroscu bir şahıstan ne beklenir ki?
    Kılıçdaroğlu ve ekibi gitmedikçe ne CHP ne de Türkiye kurtulur.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!