Milor’dan 6’lı masaya gönderme: Ekmeleddin Bey’den de az alacak birini bulabilirler

Ünlü gurme ve gastronomi yazarı Vedat Milor, 6'lı masanın cumhurbaşkanı adayı belirsizliğini sosyal medya platformu Twitter'da yaptığı paylaşımla tiye aldı. Milor, altılı masanın acele etmemesi gerektiğini söyleyerek, "Eğer biraz daha kafa yorarlarsa Ekmeleddin Bey'den de az alacak birini bulabilirler" dedi.

featured

Sosyal medyada çeşitli konularda yaptığı anketlerle dikkat çeken ünlü gurme ve gastronomi yazarı Vedat Milor altılı masayı fena tiye aldı. İki ay önceki gibi Twitter hesabından seçim anketi yapan Milor, “Seçimde muhalefet kanadından hangi adayı görmek isterdiniz?” diye sorarken, Altılı Masa’ya çok konuşulacak göndermede bulundu.

“Altılı masanın acele etmemesi gerektiğini söyleyen Milor, “Muhtar Kent çok saygı duyduğum biri. Kariyeri ve başarıları tartışılamaz. Ancak 6’lı Masa acele etmemeli. Ondan daha az oy alacak birini bulabileceğini düşünüyorum. Eğer biraz daha kafa yorarlarsa Ekmeleddin Bey’den de az alacak birini bulabilirler” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Milor’un henüz bitirmediği anketinden şu ana kadar çıkan sonuç şu şekilde:

 

Milor’dan 6’lı masaya gönderme: Ekmeleddin Bey’den de az alacak birini bulabilirler

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 3 ay önce

    her birinin işlediği o kadar vukuat var ki nerden tutarsanız tutun elinizde kalır o yüzden bu masadakilere zerre güvenmiyorum.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!