Müge Anlı’da ilişkileriyle gündem olmuştu… Ekrana çıkmama nedeni belli oldu

Canlı yayındaki çoklu ilişki itirafıyla gündem olan Derya Yalçınkaya olayının Müge Anlı'da geçtiğimiz haftadan bu yana programda işlenmemesinin nedeni olarak savcılık tarafından getirilen yayın yasağı ve araştırmanın bundan sonraki kısmının gizli bir şekilde yürütülmesi olduğu iddia edildi.

featured

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ekrana gelen Derya Yalçınkaya olayı kısa bir süre önce bir anda gündeme oturdu. Eşi Selim Yalçınkaya’nın katilinin araştırılması için ekrana çıkan Derya Yalçınkaya’nın canlı yayında eşiyle ilgili yaptığı çoklu ilişki itirafı herkesin ağzını açık bıraktı.

ÖZEL GÖRÜNTÜLERİ OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

Derya Yalçınkaya’nın özel görüntülerinin köydeki Ertuğrul adlı kişi tarafından yayıldığını iddiası herkesi şok ederken, geçtiğimiz haftadan bu yana programda işlenmeyen olayın neden sürdürülmediği belli oldu.

SAVCILIK TARAFINDAN YAYIN YASAĞI GETİRİLDİ

Konunun ciddi şekilde gündem olmasının ardından adli makamlar konuya el koydu ve araştırmanın bundan sonraki kısmı gizli şekilde yürütülecek. Getirilen yayın yasağı nedeniyle de Müge Anlı ve ekibi başka konulara yönelmek zorunda kaldı.

Müge Anlı’da ilişkileriyle gündem olmuştu… Ekrana çıkmama nedeni belli oldu

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 ay önce

    Eskiden devleti ilgilendiren konularda oluyordu şimdi Savcılık adli bir olaya bile yayın getiriyorsa. O zaman hiç uğraşmasınlar tüm suçlar için yayın yasağı getirsinler.
    Her geçen gün alınan her kararla daha çok karanlığa gömülüyoruz.

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!