Muharrem İnce, Memleket Partilileri Saraçhane’ye çağırdı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkındaki davada kararın açıklanmasının ardından altılı masa liderleri Saraçhane'de buluşacaklarını açıklamıştı. Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, "Demokrasilerde mücadele seçimle ve sandıkla olur. İstanbul'daki tüm Memleket Partilileri bugün Saraçhane'ye gitmeye ve demokrasiye sahip çıkmaya davet ediyorum." dedi.

featured

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, 2019’daki yerel seçim sürecinde “Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkan ve üyelerine hakaret ettiği” iddiasıyla yargılandığı davada karar çıktı. İmamoğlu, 2 yıl 7 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.

İmamoğlu için bugün altılı masanın tüm liderleri Saraçhane’de buluşacağını açıkladı. Saat 16.00’da gerçekleşecek Ekrem İmamoğlu mitingine İstanbullular da davet edildi.

MUHARREM İNCE’DEN ‘SARAÇHANE’ ÇAĞRISI

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Yargının siyasete hukuka aykırı bir karar ile müdahalesi kabul edilemez. Demokrasilerde mücadele seçimle ve sandıkla olur. İstanbul’daki tüm Memleket Partilileri bugün Saraçhane’ye gitmeye ve demokrasiye sahip çıkmaya davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Muharrem İnce, Memleket Partilileri Saraçhane’ye çağırdı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 1 ay önce

    Muharrem İnce ikinci kez doğru yerde olma fırsatını ıskalamıştır. Tanju Özcan da öyle. Bir Ümit Özdağ’ın mesajına bak bir de İnce’nin…Özdağ ve Zafer Partisi gerçekten dağ gibi duruyorlar. Helâl olsun. Zafer Partisi umarım oluşturduğu ittifakı bir kere daha gözden geçirir.

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!