Musk’ın eski sevgilisi Amber Heard Twitter’dan çıktı, sırada başka ünlüler var

Twitter'ın yeni sahibi Elon Musk, platformda mavi tik ücreti kararıyla gündemden düşmezken, gizlice eski sevgilisi Amber Heard'ün hesabını askıya aldığı fark edildi.

featured

Eski kocası Johnny Depp’le girdiği hukuk savaşını kaybettikten sonra inzivaya çekilen ABD’li oyuncu, eski erkek arkadaşı Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasından sonra hesabını kapattı.

Elon Musk’ın Twitter’ı satın alması tartışma yaratmıştı. Milyarder iş adamı önce üst düzey yöneticilerin işlerine son verdi, sonra mavi tik’li hesaplardan para alacağını duyurdu.

6,9 milyon takipçisiyle platformu aktif kullanan ünlü yazar Stephen King, dün attığı iki tweet’le Musk’a önce övgü yağdırdı, sonra eleştirdi.

King, “Dünyanın otomobil kullanma alışkanlıkları konusunda devrim yapan ve müthiş vizyoner yeteneklere sahip olan Elon Musk’a teşekkürler. Tesla’yı ilk alanlardan biriyim, şimdi yeni bir modelini kullanıyorum. Harika araba (bana otomatik pilot gerekmez, teşekkürler). Bununla birlikte, Twitter’a gelince…” diye başladığı paylaşımına şöyle devam etti:

“Musk bana çit boyama cezası alan Tom Sawyer’ı hatırlatıyor. Tom, arkadaşlarını bu işi onun yerine yapmaya ve bu ayrıcalık için kendisine para vermeye ikna ediyor. Musk’ın Twitter’da yapmak istediği de bu. Hayır hayır hayır.”

Takipçileri milyonları bulan ABD’li müzisyen, oyuncu, girişimci Toni Braxton, Grey’s Anatomy’nin yapımcısı Shonda Rhimes, şarkıcı ve oyuncu Sara Bareilles gibi isimler de henüz hesaplarını kapatmamış olsalar da eski ruhunu kaybettiğini düşündükleri Twitter’dan ayrılacaklarını duyurdu.

Musk’ın eski sevgilisi Amber Heard Twitter’dan çıktı, sırada başka ünlüler var

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!