Mustafa Destici: Şu anda köpekler toplanıyor

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Belediyelerimiz bu çalışmalarını tamamladılar. Şu anda köpekler toplanıyor. Tedavi görecekler tedavi görecekleri yerlere, barınak imkanı olanlar barınaklara, hastalıklı ve terbiye edilemeyecek şekilde saldırgan olanların da uyutulması konusunda biz çalışmalarımızı yürütüyoruz" dedi.

featured

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, CHP Genel Merkezi’nde BBP lideri Mustafa Destici ile görüştü. Görüşme sonrası liderler gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Sokak köpeklerinin uyutulmasını içerdiği belirtilen yasa tasarı hakkında konuşan Destici, kamuoyuna yansıyan haliyle görüşlerine birebir uyduğunu belirttiği tasarıya destek vereceklerini söyledi.

‘BİR AY İÇİNDE BU ÇALIŞMALARI BAŞLATACAĞIZ’

BBP lideri Mustafa Destici şunları söyledi:

“Biz BBP olarak bize teslim edilen belediyelerde bir ay içinde bu çalışmaları başlatacağımızı ve sokaklarımızı hastalıklı ve saldırgan sokak köpeklerinden temizleyeceğimizi ifade ettiler. Belediyelerimiz bu çalışmalarını tamamladılar. Şu anda köpekler toplanıyor. Tedavi görecekler tedavi görecekleri yerlere, barınak imkanı olanlar barınaklara, hastalıklı ve terbiye edilemeyecek şekilde saldırgan olanların da uyutulması konusunda biz çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu konuda devletimizin yasa hazırlığı içinde olduğunu duymaktan da büyük bir memnuniyet duyduk. Bu yasa teklifini de desteklediğimizi ifade ediyorum. İktidarıyla muhalefetiyle çözümü birlikte bulmamız lazım. Şu ana kadar bildiğimiz haliyle bizim seçim öncesi söylediğimiz her şeyin o yasa içerisinde birebir olduğunu görüyoruz.”

Mustafa Destici: Şu anda köpekler toplanıyor

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Bu Destici kim ve kendini ne zannediyor. Yuzde bir bilem oy alamamis bir partinin cikmis Ana Muhalefet partisi Başkanı gibi konuşuyor. Sen destek versen ne olur vermesen ne olur. O sokaklarda kopekler kadar kediler de var. Siz yobazlari kedilere karşı konuştuğunuzu duymadim. Bu zihniyet hic bir kopege para harcayip barinaklarda bakmazlar. Tumunu zehirleyip oldururler. Hayvan severler, civil kuruluslar bunlara karşı cikmali.
    O hayvanların hic bir suçu yok, suçlu olan iste bu kendini seçmeninden üstün gören bu siyasetçilerdir. Hele hele TC kuruluşundan bu yana 75 yildir ulkeyi yoneten sozde sagci ve yobaz yonetimlerdir.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!