Mustafa Destici’den AKP’ye sert eleştiri

featured

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici elektrik ve doğalgaza yapılan zamlara tepki gösterdi. Destici “Zammı doğru bulmuyor ve geri alınmasını teklif ediyoruz.” dedi.

VERYANSIN TV

Elektrik ve doğalgaza yapılan zamlara Cumhur İttifakı’na destek veren BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’den de tepki geldi. 

‘GERİ ALINMASINI İSTİYORUZ’

Sosyal medya hesabından partisinin Hatay İl Kongresi’nde yaptığı konuşmayı paylaşan Destici “Milletimizin yükünü hafifletmeliyiz. BBP olarak özellikle üreten kesimin kullandığı elektriğe-doğalgaza yapılan zammı doğru bulmuyor ve geri alınmasını teklif ediyoruz. Bununla birlikte esnafımızdan dükkanı kapalı olduğu döneme ait SGK primi, vergi alınmamasını teklif ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

‘KABUL ETMİYORUZ’

Destici videoda “Kanal 2023’ten sonra da yapılabilir, yol 2023’ten sonra da yapılabilir ama vatandaş beklemez. Öncelik vatandaş ve esnaf olmalı. Ben buradan hükümet yetkililerine söylüyorum. Neyi vergisini istiyorsun? Esnaf dükkanını açamaz ise bir yıl vergi almayacaksın. Şimdi elektriğe zam geldi. Bu pandemi döneminde kabul edilebilir bir şey mi? Zamların geri alınmasını teklif ediyoruz. Özellikle üreten kesim için kabul etmiyoruz“ tepkisini gösterdi.

Mustafa Destici’den AKP’ye sert eleştiri

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 12 ay önce

  Destici milleti o kadar düsünüyorsaniz o alipta haketmediginiz maaslarinizdan baslayin. Bu hava alma operasyonunu baskalarina yap sen. Hem sonra Erdoganin 800 araclik konvoyunu 1000 odali sarayini kim ödeyecek ?

  Cevapla
 2. 12 ay önce

  Destici de anladı Amerika’nın miliyetci kesmi akp içinde eritme poltikasini

  Cevapla
 3. 12 ay önce

  Adamlar zammı 1 temmuzda yaptı haziranda yapsa memura enflasyon farkı verecekler temmuzda yapılıyor ki enflasyon farkını ocağa ertelesin ne desek boş

  Cevapla
 4. 12 ay önce

  Ya bir devlet üç kuruş maaş verdiği emeklisine kazık atarmı? Hadi bu zamları yaptın enflasyon hesabına neden katmıyorsun da maaş zamlarını düşük yapıyorsun .tiroll besleyeceğinize halkınızı besleyin daha ucuza mal olur

  Cevapla
 5. sert eleştiri

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!