Mustafa Sarıgül: CHP’de bir genel başkan arayışı yok

CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül, "Cumhuriyet Halk Partisi'nin Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, dimdik ayaktadır. Şu anda Cumhuriyet Halk Partimizde, bir genel başkan arayışı yok. Türkiye'mizin Kemal Kılıçdaroğlu'na her zamankinden daha çok ihtiyacı var" dedi.

featured

Mustafa Sarıgül, Hacı Bektaş Veli’nin vefatının 752’nci yıl dönümünde Kültür ve Turizm Bakanlığı öncülüğünde düzenlenen çeşitli etkinliklere katılmak Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesine geldi.

Sarıgül burada yaptığı konuşmada, Cumhuriyet Halk Partisi’nin çok büyük bir kurum olduğunu belirterek “Cumhuriyet Halk Partisi’nin evlatları dimdik ayaktadır. Cumhuriyet Halk Partisi, devletimizi kuran bir partidir. Şu anda Cumhuriyet Halk Partimizde bir genel başkan arayışı yok” görüşünü savundu.

“Cumhuriyet Halk Partisi’nin Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu dimdik ayaktadır” diyen Sarıgül, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Şu anda Türkiye’mizin Kemal Kılıçdaroğlu’na her zamankinden daha çok ihtiyacı var. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, seçimi kaybetmemiştir. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na seçimi biz kazandıramadık. Yazıklar olsun bize. O nedenle de yüzde 48 gibi bir oy almıştır. 2 puan daha almış olsaydı; bugün konuşan o aslan yiğitlerin hiçbir tanesi konuşmayacaklardı. Hepsi köşklerde olacaktı. Hepsi bakanlıklarda olacaklardı ve ‘Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu tebrik ediyorum, muazzam bir birleşme yaptı’ diyeceklerdi. Seçim kaybı, bazen fakirliktir; fakirin sahibi olmaz. Ama bizler her zaman haklının yanında olmaya devam edeceğiz. Gücünü haktan, hukuktan ve adaletten alanların yanında olacağız ve sayın genel başkanımız dimdik yoluna devam edecek.” (DHA)

Mustafa Sarıgül: CHP’de bir genel başkan arayışı yok

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Tabii ki yok, olur mu hic. Baska biri gelirse sizler nasil nemalanacaksiniz. Yagli bir CHP var. KK ve sarlatanlari koltuklari hic birakirlarmi. KK gitmek istese bilem senin gibileri engel olur.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!