Nagehan Alçı da ROK’tan umudu kesmiş

Nagehan Alçı, eşi Rasim Ozan Kütahyalı'nın (ROK) ilginç çıkışlarına daha önceleri müdahale ettiğini ancak değiştiremeyeceğini görünce vazgeçtiğini söyledi. Alçı'nın Kütahyalı için “Müthiş bir zekâ ve entelektüel birikime sahip” sözleri de gülümsemelere neden oldu.

featured

HaberTürk yazarı Nagehan Alçı, eşi Rasim Ozan Kütahyalı’nın, “İsteseydim İstanbul ve Ankara’yı CHP alamazdı” açıklamasını, “Bu kadar fazla düşünmek ve okumanın getirdiği çok yaratıcı patlamalar da oluyor” sözleriyle yorumladı.

Haber Global’de Buket Aydın’ın, “Yüz Yüze” programına konuk olan Nagehan Alçı, Rasim Ozan Kütahyalı’nın 2019 belediye seçimlerine yönelik söylediği sözleri değerlendirdi.

Alçı, “Rasim’le çok farklı karakterleriz, çok orijinal çıkışları olabiliyor ama müthiş bir zekâ ve entelektüel birikime sahip, tam bir kitap kurdudur. Sürekli okur. Bu kadar fazla düşünmek ve okumanın getirdiği çok yaratıcı patlamalar da oluyor. Bunu doğru bulmadığımı söylerdim, başlarda bunu yapmaması için bazı müdahalelerde bulunuyordum ama artık öğrendim ki, kimse kimseyi şekillendiremez, bu konudaki reflekslerimi geride bıraktım” ifadelerini kullandı.

Nagehan Alçı da ROK’tan umudu kesmiş

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 3 Şubat 2023, 17:44

    Müthiş bir zekâ ve entelektüel birikim öyle mi? Allah’ım sen aklımı koru!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!