Nagehan Alçı: Hepimizi mahveden TL’nin tarihe karışmasını istiyorum

Nagehan Alçı, "Ben Türkiye'nin daha uygar, daha özgür, daha demokratik, daha zengin bir ülke olmasının yolunu AB üyeliğinde ve Batı ile bütünleşme sürecinde görüyorum" diyerek TL hakkında 'hepimizi mahvetti' ifadesini kullandı.

featured

Habertürk yazarı Nagehan Alçı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “AB’ye Türkiye’nin tam üye olması muhteşem bir hedef. Türkiye’de Euro’nun geçerli tek para birimi olmasını ve hepimizi mahveden TL’nin artık tarihe karışmasını istiyorum. Kıbrıs ve Ege adaları ihtilafının, 1915 ile Ermeni meselesi ve Kürt sorununun çözümü de AB tam üyeliğindedir..” ifadelerini kullandı.

Alçı, şöyle devam etti:

“Ben Türkiye’nin daha uygar, daha özgür, daha demokratik, daha zengin bir ülke olmasının yolunu AB üyeliğinde ve Batı ile bütünleşme sürecinde görüyorum. Tüm yazarlık hayatım boyunca da bu değerleri savundum. Doğu Perinçek ile siyasi açıdan zıtız. Peki “muhalifler” hangi çizgide?”

Nagehan Alçı: Hepimizi mahveden TL’nin tarihe karışmasını istiyorum

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

13 Yorum

 1. 2 ay önce

  emrın olur sultanım.affınıza sıgınarak fıkrımı beyan edebılır mıyım akp doları nı teklıf edıyorum.!!!!

 2. 2 ay önce

  LGBT li uygarlık dimi, bu türk düşmanını konuşturanda suç

 3. 2 ay önce

  Avrupa Birliği’nde çoktan yıkım başladı. N. Alçı neyin rüyasını görüyor? işte atmasyon. 😊😊

 4. 2 ay önce

  Bu alçı mı yoksa çimentomu olan kadın önce Türk mü ona bakmak lazım.
  Parası Avro olan ve AB üyesi bir devlet özlemi var bu kadının.Adamlar
  defalarca söylediler Türkiye AB ye giremez diye.Kaldıki AB nin çatırdadığı
  şu günlerde bune haysiyetsiz bir temennidir.

 5. 2 ay önce

  Türk lirasını bırakmakla kalmayalım, Türk değiliz diyelim, Türkiyeyi de AB’ye devredelim mantıken sorun kalmaz. Bu kadına Nobel verilmeli, yüzyılın buluşu…

 6. 2 ay önce

  Peki sen tarihe karışsan da biz rahatlasak nasıl olur?

 7. 2 ay önce

  Vizitesi $ ile

 8. 2 ay önce

  Euro’nun Avrupa’da mahvettiği ülkeler:
  En başta Yunanistan, sonra İtalya, İspanya, İrlanda, Slovenya ve böylece sürüp gidiyor. Euro yalnız bir tek ülkeye yaradı, o ise Almanya…
  Gerisi bitti, çöküyor. Ve … her şeyden önce Euro çöküyor
  Bu şahıs gerçekleri çarpıtarak, toplumu etkilemeye çalışan bir kalemşördür.

 9. 2 ay önce

  hangi çizgiden bahsediyor. dik duruş bırakın kendilerinde kalemlerinde bile yok. kalem dahi oyuncak kalemler gibi şekilsiz. aynı eşi ve kendisi gibi

 10. 2 ay önce

  Atatürk diyor ki: “Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa’dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa’nın emellerine göre uygun yapmak, yürümek, bütün dersleri Avrupa’dan almak gibi bir takım zihniyetler belirdi. Halbuki, hangi istiklal vardır ki ecnebilerin nasihatiyle, ecnebilerin planlarıyla yükseltilebilsin? Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir. Tarihte, böyle bir olay yaratmaya kalkışanlar, zehirli sonuçlarla karşılaşmışlardır. İşte Türkiye de, bu yanlış zihniyetle sakat olan bazı yöneticiler yüzünden, her saat, her gün, her yüzyıl, biraz daha çok gerilemiş, daha çok düşmüştür.”

 11. 2 ay önce

  Devletin parası, o devletin egemenlik alâmetidir. İlgili yasa; Türk Milletini, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, Devletin Kurum ve Organlarını Aşağılama Suçu, 5237 sayılı TCK’nın 301. maddesinde “Devletin Egemenlik Alametlerine ve Organlarının Saygınlığına Karşı Suçlar” bölümünde şu şekilde düzenlenmiştir: diye başlar. Bu yasa yürürlüktedir. Cumhuriyet Savcılarını göreve çağırıyorum !

 12. 2 ay önce

  TL değilde artık sen tarihin çöplüğüne karışsan, zamanı geldi.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!