Nagehan Alçı İmamoğlu’nun otobüsünde çıktı…

Ekrem İmamoğlu'na Karadeniz turunda eşlik eden gazeteciler arasında Nagehan Alçı da yer aldı. Alçı'yı İmamoğlu'nun otobüsünde gören muhalifler sosyal medyada yorum yağdırdı. Ertuğrul Özkök ve Akif Beki de otobüsteki yerini aldı.

featured
service

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu‘nun Karadeniz turuna Nagehan Alçı‘nın da katıldığı görüldü. İmamoğlu’nun otobüsünde Alçı ile birlikte Ertuğrul Özkök de kareye girdi. Yıllarca iktidarı destekleyen ve CHP’yi sert ifadelerle eleştiren Alçı’yı İmamoğlu’nun otobüsünde görenler sosyal medyada yorumlarda bulundu.

ESNAFTAN ALÇI’YA CHE ENGELİ

Öte yandan Rize’de bir esnaf HaberTürk yazarı Nagehan Alçı‘nın, işletmesinde asılı olan Ernesto Che Gueavara posterinin fotoğrafını çekmesine izin vermedi. Esnaf, daha önce ‘Bu adam bir barbardır’ diyen Alçı’ya “Che Guevara’dan özür dileyeceksiniz” şeklinde yanıt verdi…

Nagehan Alçı İmamoğlu’nun otobüsünde çıktı…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

12 Yorum

 1. 2 hafta önce

  Nagehan Alçı orada olduğuna göre en azından kime oy vermeyeceğimiz belli oldu.

 2. 2 hafta önce

  Yahu dert ettiğiniz şeye bakın! Haklı olarak soruyorsunuz Nagehan Alçı’nın bu karede ne işi var diye. Ama kendisi söylemiyor muydu zaten herkesi kucaklayacağız diye. Bir yerden başlamış işte!

 3. 2 hafta önce

  haberde ismayil saymaz adı pas geçilmiş. Genclık yıllarında ulkucu oldugunu sonradan lıberal solcu vb oldugunu kendisi anlatıyor yutupta. Ayrıca vidyoda Gerçeklerden uzak Tipik bir orta dogu devrimcisi de gorduk . Devrim düsüncesini tamamlayamamış gerçekleştirememiş CHE ye saygı duyduğunuz kadar Gerçek bir devrimci ve Türk devrimini gerçekleştirmiş, devrimi hayallerde olmaktan cikarip yaşamın kendisi durumuna getirmiş olan Atatürk ü de en az bu Hayalci devrimci Che kadar savunsaydınız belki ülkecek bu durumda olmayacaktık.

 4. 2 hafta önce

  rezilligin dik alasi. en basiti, hic feto, kumpas falan girmeden, bu kadin asker esleri marif takvimine soyunsun diyen bir terbiye yoksunu ki diger yazacagim yayinlanmaz. Zevcesi bosnaklara … cektirme fantazisi yapan bir ahlaksiz ki diger yazacagim yayinlanmaz. Insan olan bu kadinin oturdugu koltugu sokup atar. Imamoglu kendini astin. Bundan sonra geri donus yok artik senin icin.

 5. 2 hafta önce

  Gerçekten çok iyi bi tercih yapmış sayın İmamoğlu bu şebeke eski hükümetleri çok badirelerden kurtarmış (?) mümtaz bir çekirdek yanaşık medya ailesidir seçim gazanti çantada keklik şimdi vatandaşın gönlünü (gözünü boyayabilmekte) alabilmekte oda çok çok zor eski tecrübelerimizden biliyoruz..(benden demesi nagehan varsa en az 3 sıfır yenik başlarsın turnuvaya ona göre)

 6. Diyoruz, mevcutdan hiç bir farkı yok, sadece kulvar farkı…sadece bir iyi taraf, adam kendi kendini bitiriyor..
  İyi lider, yanında böylelerini bulundurmaz..

 7. 2 hafta önce

  2001 rte 2022 imamoğlu

 8. 2 hafta önce

  N.Alci, iftira ve T.C. düşmanlığında zirveyi başkasına vermeyen cenahtan değil mi? ya yalakalığını dünyaya ilan eden E.Özkok’e ne demeli, sakallı YANAR DÖNER demokrat A. Bekı artık baş köşelerde! BUNLARA PAYE VERENLER ACABA CHP’Yİ DARBEÇİ İTHAMLARIYLA HER AKŞAM TV’LERDE YARGILAMIYORLAR MIYDI,NE ÇABUK UNUTTUNUZ!!!

 9. 2 hafta önce

  Küresel çetenin has elemanları yeni iktidar namzedinin toprağında uç vermiş. Asıl orada hiç olmaması gerekenlerden biri de ertuğrul efendi. Ancak imamoğlu, Berlin güvenlik konferansında hatıra fotoğrafları çektirirken, renginii tarafını iyice belli etmişti zaten. Bu nedenle beni yanındakiler şaşırtmadı.

 10. 2 hafta önce

  imamcocugunu cikartin bu resimden, oraya asrin cakma reyzini koyun, oldu sana akp secim turu.

 11. 2 hafta önce

  Üzmeyin kendinizi, bu toplum her türlü mayalı ekmeği yer, yemiştir, yemektedir, yiyecektir.

  Cevapla
 12. 2 hafta önce

  yazık bile diyemiyorum sayın imamoğlu daha ilk koltuğa oturduğunda biz herkesle anlaşırız erdoğan la da görüşürüz randevu istedik dememişmiydi ve kendisi saray tarafından kabul görmemişti yanında özkök karşısında alçı onları kazandı ama milyonları kaybetti

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!