Nagehan Alçı’dan fotoğraf açıklaması: Benim dürüstlüğümü bilirler, bana güvenirler

İmamoğlu ile fotoğrafları büyük eleştiri alan Nagehan Alçı, Kılıçdaroğlu ve Mansur Yavaş ile de fotoğraflarının olduğunu söyledi. Gezilere çağrılmasını da “Benim dürüstlüğümü ve hakşinaslığımı, söylediklerini çarpıtmayacağımı bilirler. Bana güvenirler” diye açıklamaya çalıştı.

featured
service

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu‘nun Karadeniz turuna katılmasıyla gündem olan ve CHP’de kriz yaratan HaberTürk yazarı Nagehan Alçı‘dan yeni açıklamalar geldi. Kendisiyle çektirdiği fotoğraf üzerinden İmamoğlu’na yapılan eleştirilere yanıt veren Alçı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş ile de fotoğrafı olduğunu söyledi.

“Karadeniz gezisi Ekrem İmamoğlu’nun bana ilk daveti değildi. Sadece İmamoğlu değil tüm belli başlı ana akım muhalefet aktörleri tarafından bugüne kadar birçok yere davet edildim, hepsiyle fotoğraflarım, konuşmalarım vardır” diyen Alçı, şu ifadeleri kullandı:

“Benim dürüstlüğümü ve hakşinaslığımı, söylediklerini çarpıtmayacağımı bilirler. Bana güvenirler. Zor günlerinde, tek başına kalsalar bile onların yanında duracağımı da bilirler. Ben gerçek demokrat bir yazarım.

Geçmişte çok sayıda hatam ve yanlışım olmuştur. O hatalara ve yanlışlara da bu köşede değineceğim ama benimle herkesin görüşmesi ve konuşmasının temel sebebi yukarıda yazdıklarım.

Siyasi düşüncelerimin bu ülkede müşterisi olmadığını biliyorum. Türkiye’de nerdeyse herkes gücü ele geçirip diğerini dövmek istiyor. Kinle nefretle hıncını çıkarma arzusu bu. Özgürlükçü-demokrat düşünce çöp muamelesi görüyor.

Kemal Bey ile defalarca program yaptık, kaç tane fotoğrafımız var.

Peki ya Mansur Yavaş?

O fotoğraf yüzünden nöbet geçirip Ekrem İmamoğlu’na saldıran arkadaşlar medyaya çok nadir demeç veren Mansur Yavaş’ın 1.5 sene sonra ilk kez bana konuştuğunu unutuyorlar…

Benim bu üç isimle de hukukum olduğu gerçeğinden kaçamazsınız o fotoğraf yüzünden deliren kardeşlerim…”

Nagehan Alçı’dan fotoğraf açıklaması: Benim dürüstlüğümü bilirler, bana güvenirler

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!