Necati ve Raci Şaşmaz kardeşlerin avukatının sır ölümü… Soruşturma başlatıldı

featured

Necati ve Raci Şaşmaz kardeşlerin de avukatlığını yapan Hüseyin Ersan Alioğlu hayatını kaybetti. Alioğlu’nun Kadıköy’de kaldığı rezidansın 5. katından atlayarak intihar ettiği öne sürüldü. Olayla ilgili Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı.

Kadıköy Merdivenköy Mahallesi Seyhan Sokak’ta bulunan rezidanstaki olay geçtiğimiz çarşamba günü meydana geldi. İddiaya göre, Necati ve Raci Şaşmaz kardeşlerin de avukatlığını yapan Hüseyin Ersan Alioğlu (39), kaldığı rezidansın 5. katından atladı.

İhbar üzerine olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırılan Alioğlu yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Yakınlarının emniyette verdiği ifadede, Alioğlu’nun sağlık sorunları nedeniyle son günlerde psikolojisinin bozuk olduğunu söyledikleri öğrenildi. Alioğlu’nun cenazesi dün Bolu Gerede’de defnedildi. 

Bu arada Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın Hüseyin Ersan Alioğlu’nun ölüme ilişkin soruşturma başlattığı öğrenildi.

ŞAŞMAZ’IN SON DAVASINDA NELER YAŞANDI?

Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz’ın eşi Negahan Kaşıkçı, açtığı boşama davasına, Şaşmaz’ın Kadiri tarikatındaki zikir görüntülerini sunmuştu. Negahan Kaşıkçı, Şaşmaz’ın kendini ‘mehdi’ olarak gördüğünü, 8 yaşındaki oğlunun da bu tarikatın veliahtı olarak işaret edildiğini öne sürmüştü. Haberin tamamı için tıklayınız…

Necati ve Raci Şaşmaz kardeşlerin avukatının sır ölümü… Soruşturma başlatıldı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!