Nedim Şener, Fatih Portakal’ın o görüntülerini tekrar gündeme taşıdı

featured

Fatih Portakal, ödül aldığı bir gecede ByLockçu FETÖ imamı olan Haber Müdürü Ercan Gün’e ödülünü ithaf etmekten geri kalmamasını Nedim Şener tekrar gündeme getirdi.

FOX TV’de ana haber sunuculuğu yapan Fatih Portakal, uzun süredir çıktığı tatilden dönmemişti. Portakal’ın uzun tatili görevi bırakacağı söylentilerini de beraberinde getirmişti. Konuyla ilgili açıklama yapan FOX TV ayrılığı doğruladı.

2016 yılında gerçekleşen bir ödül gecesinde “En İyi Erkek Haber sunucusu” ödülünü alan FOX TV Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal, teşekkür konuşmasında ByLock’çu FETÖ imamı Ercan Gün’e destek veren Portakal, “Biz Fox ailesi olarak, cezaevinde olan arkadaşım Ercan Gün olarak, yüreğimizi ortaya koyup, her gün bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Bu ödülü tüm gazeteciler adına almıyorum. İşini doğru dürüst yapan, adam gibi yapan gerçek gazeteciler için alıyorum” demiş, Portakal’ın açıklamaları, sosyal medyada büyük tepki toplamıştı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma sonucunda hazırlanan 122 sayfalık üçüncü iddianamede, Ercan Gün’ün Hrant Dink cinayetinin medya ayağında yer aldığı ifade edilmişti.

Ercan Gün, Dink’i katleden Ogün Samast’a zorla ve ısrarla Türk bayrağı tutuşturularak çekilen kurgu görüntüleri FOX TV üzerinden yayınlamış ve Dink cinayetinin askere yıkılmasına zemin hazırlamıştı.

ÇİFTE BYLOCKÇU!

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan gazeteci Nedim Şener de “Nasıl olsa; gazeteci Hrant Dink cinayetini örten çifte bylockçu FETÖ imamı olan Haber Müdürü Ercan Gün’e kol kanat geren hatta aldığı ödülü ona ithaf eden bir ‘gazeteci’ dolduğunu kimse hatırlamayacak” ifadelerini kullandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Veryansın TV’nin mobil uygulamasını indirin.

Google Play Store’den indirmek için tıklayın

Apple App Store’den indirmek için tıklayın

Nedim Şener, Fatih Portakal’ın o görüntülerini tekrar gündeme taşıdı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 2 sene önce

  Evet! Ülkesini sevenler olarak seni çoktan unuttuktuk Nedim!

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  Nedim sen bari sus

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  Nereden bilecek fetöcü oldugunu adamlar 50 yıl saklanmıslar

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!