Nedim Şener, Habertürk’ten ayrıldı… ‘Kendimizi çatışmanın içinde bulduk’

featured

Gazeteci Nedim Şener, HaberTürk TV’den ayrılma kararını anlattı. Şener, en iyi anlaştığı isimlerle çatışma ortamına çekilmek istendiğini hissettiği için kanalla yollarını ayırdığını ifade etti.

Hürriyet yazarı Nedim Şener, SuperHaber YouTube kanalında yayınlanan Memleket Aşkına programında HaberTürk TV’den ayrılma nedenine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Kanalda yorumculuk yapan Şener, “HaberTürk kanalında benim bir gözlemim vardı. Oradan ayrılmamın sebep olan da o havanın bozulmasıydı.” dedi.

Orada bir söylem bütünlüğünün elde edildiğine vurgu yapan Şener, “Kimse kimseyi yaftalamadan, hakaret etmeden beraber bir söylem bütünlüğü içinde… Buradaki program gibi ülkesi için iyi olan herkes elindekini ortaya koyuyordu. Adil Gür, sen ben Deniz falan işte… Ama ne olduysa programın içine sonra birilerini enjekte ettiler.” ifadesini kullandı.

 ‘OPERASYONEL BİR ŞEY HİSSETTİĞİM İÇİN AYRILDIM’

Daha sonra işin çatışmaya döndüğünü kaydeden Şener, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Adı değişti, günü değişti, saati değişti, süresi değişti. Bir anda çatışmanın içinde bulduk kendimizi. Ben bunu da iki üç sefer anlattım insanlara. Dedim ki ‘Bu böyle yürümez benim açımdan. Ben buradaki insanlarla çatışmaya gidiyorum. En iyi anlaştığım insanlarla çatışmaya doğru gidiyorum. Ben bunu istemiyorum.’ Operasyonel bir şey hissettiğim için ayrıldım. Bunu onlara da söylediğim için yüzlerine karşı burada da rahatça söyleyebilirim. Arkasından kimsenin konuşmuşluğum falan yok.”

Nedim Şener, Habertürk’ten ayrıldı… ‘Kendimizi çatışmanın içinde bulduk’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 2 sene önce

    habertürk çok sinsi bidenci bölücü halk tv den daha azgın çaktırmadan ulusal devlete vuruyor saldırıyor hırsız cinerin kanalı

    Cevapla
  2. 2 sene önce

    Kendini güya ortada konumlayan bir kanal Nedim Şentürk gibi herşeyin farkında olan bir vatansevere çalışma alanı bırakmıyor. CIA ve FETÖ hala ne kadar etkili, anlayın!

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!