Niğde’de korkunç olay! Aparttan iki gencin cesedi çıktı

Niğde'de bir odada kalan üniversite öğrencisi İrem Polat ile Mehmet Selim Yaşar'dan haber alamayan apart otelin çalışanlarının ihbarıyla olay yerine gelen ekipler feci bir manzara ile karşılaştı. Odaya giren ekipler, biri yatakta diğeri asılı halde olan gençlerin cansız bedenini buldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

featured

Dehşete düşüren olay Niğde’de bir apartta meydana geldi. Sungur Mahallesi Koçer Sokak’taki bir apartın çalışanları, bir odada kalan Mehmet Selim Yaşar ile üniversite öğrencisi İrem Polat’tan haber alamayınca, durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Gelen ekipler, dün saat 14.00 sıralarında odaya girdiklerinde, üniversite öğrencisi İrem Polat’ı yatakta ağzından köpük gelmiş halde hareketsiz, Mehmet Selim Yaşar’ı ise ipte asılı buldu. Ekiplerin yaptığı kontrolde, Polat ve Yaşar’ın yaşamlarını yitirdikleri belirlendi.

İrem Polat ile Mehmet Selim Yaşar’ın cenazeleri, savcının incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin morguna kaldırıldı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

Niğde’de korkunç olay! Aparttan iki gencin cesedi çıktı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!