Nihat Genç: Taşkesenlioğlu yine ‘mağdur’ olmayı başardı

“Nihayet rüşvetin belgesini de bulduk ama bu sefer 'savcı' bulamıyoruz! Suçüstü yakalanan önce çıkıp hukuka açıklama yapması beklenir, haksız mal biriktirenler nasıl nerede kimle yediklerinin hesabını verir, hiç değil, tam tersine yine mağdur olmuş!”

featured

Adı, Sedat Peker’in “rüşvet çarkı” iddiaları içinde geçen ve kocasına bıçak çekip “Siz para kazanacaksınız diye beni yakıyorsunuz” dediği görüntüler ortaya çıkan AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu‘ndan açıklama geldi. “Görüntüler zor günler yaşayan bir kadının linç edilmesine hizmet etmektedir” diyen Taşkesenlioğlu görüntülerin “başı açık” şekilde çekilmesine vurgu yapması dikkat çekti. Görüntülerin “kurgu” olduğunu öne süren AKP milletvekili, “sistematik bir iftira kampanyasına hedef olduğunu” iddia etti.

Yazar Nihat Genç, Taşkesenlioğlu’nun açıklamasını sosyal medyada yorumladı.

Genç, Twitter hesabından şu ifadeleri kullandı:

“Suçüstü yakalanıp ibreti alem rezil olan AKP’li vekil hanımefendi hiç şaşırmadık: ‘Mağdur olduğu’ açıklaması yaptı! Birbirlerini kanlı bıçaklı suçlayıp enseleniyorlar, ama, yine mağdur olmuş! Sebep: kocası başı açık videosunu yayınlamış, iyi de, bana ne, millete ne?

Nihayet rüşvetin belgesini de bulduk ama bu sefer ‘savcı’ bulamıyoruz! Suçüstü yakalanan önce çıkıp hukuka açıklama yapması beklenir, haksız mal biriktirenler nasıl nerede kimle yediklerinin hesabını verir, hiç değil, tam tersine yine mağdur olmuş!

İslamcılarda ‘mağduriyet’ hali şizofreni paranoya gibi bir ‘delilik’ hal! Hırsızı yağmacısı rüşvetçisi hepsi ‘mağdur! Bu delilikle bizlerin baş etmesi mümkün değil bunların hakkından sadece hukuk ve yargı gelir, ancak, galiba onlar da mağdur!”

Nihat Genç: Taşkesenlioğlu yine ‘mağdur’ olmayı başardı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

8 Yorum

 1. 1 ay önce

  çünkü arkaları sağlam. Nihat kimmiş, Cumhuriyetçiler kimmiş; istediğimiz kadar bağırıp, yazıp duralım… devrim yapabilecek bir irade gerekli. yoksa bu şekilde yaz bağır dur, bir anlamı yok.

 2. 1 ay önce

  Mağdurluk onların genlerinde var.
  Onlar sonsuza kadar hep mağdur, onlar dışında kalanlar ise hep suçlu.
  Onlar hep mağdur, diğerleri ise hep bira içip gurup halinde bebekleri kadınları döverler.

 3. 1 ay önce

  “Yargı önünde hesaplaşacağız” demişsin. “Kadın hakları” demişsin. Elbet “kul hakkı” diyen bir savcı da çıkar ve Türk milleti adına hukuk nasıl gerektiriyorsa hesabını sorar. O kadar pisliğe battınız ki, o kadar kul hakkı yediniz ki, seçim gününe yurtdışı bileti alan o kadar çok insan olacak ki, uçaklar dolusu tanıdık sima ülkeyi terk edebilmek için birbirini ezecek…

 4. 1 ay önce

  Sorsan temizlik imandan gelir derler. Bunların temizlik anlayışı, süslü püslü giyinip “ak” pak dolasmak olsa gerek.

 5. 1 ay önce

  Kocası Müslüman adam, başını parmaklamis video da zaten. Cennete girecek hala bir sorun yok.

 6. 1 ay önce

  Seviliyorsunuuuz

 7. 1 ay önce

  Ne kadar güzel işler yaptığınızın farkında mısınız ?

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!