Nihat Genç: Yüksek yargı acımayacak!

Yazar Nihat Genç, Kahramanmaraş Veryansın Tv canlı yayınında değerlendirdi. Genç "Burada yeni bir dünya kurulacak. Danıştay, Sayıştay, savcıları ve yüksek yargısı acımayacak. Yasa karşısında kim acıyabilir? Kimse yasalardan üstün değildir." dedi.

featured

VERYANSIN TV

Yazar Nihat Genç, Veryansın Tv Deprem Özel yayınına açıklamalar yaptı.

Genç’in konuşmasından satır başları:

“AKP’yi bizim suçlama sebebimiz işin başında olmadığı için. Gene ol gene ölelim… Ama ol.. Enkazın başında yoktun kardeşim, feryatları duymadın. Biz ölümüzün başındayızdır. Ordayızdır.

Suçlamak için değil realite olduğu için söylüyorum. Din İşleri’nden şu benim adamın diye adamları işletme zekası olmayan, idare konusuna kitap okumamış bu tecrübelerden geçmeyen adamları kurtarıcı ekip gibi ya da vali gibi kaymakam gibi yerlere koyarsanız işte sonuç bu.

Bizim kaldıramayacağımız kadar feryat var. O annelerin feryatlarını biz kaldıramayız. Türküler yazsak kaldıramayız. Bu da böyle. Ağrımıza gidiyor. Ama ben ölürken Serkan yanımda değilse işte ağrımıza giden burası. Çocuğum ölürken ben çocuğumun yanında nasıl olmayabilirim!

Burada yeni bir dünya kurulacak. Danıştay, Sayıştay, savcıları ve yüksek yargısı acımayacak. Yasa karşısında kim acıyabilir? Kimse yasalardan üstün değildir.

‘GÖSTERİŞ YAPIYORSUN…’

Dün baktım. 500 milyon vermiş. Vergiden düşecek. Hem de reklam yapıyor. Kimin parasını kime veriyorsun, hem de gösteriş yapıyorsun. Anadolu halkı bağışlarını gizli yapar.

Haiti’ye, Endonezya’ya koşan Kızılay Anadolu’nun göbeğine koşamıyor. Çünkü inisiyatiflerini elinden almışlar.”

Canlı yayını izlemek için tıklayın:

Nihat Genç: Yüksek yargı acımayacak!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Yüksek Yargı’dan, genel olarak Yargı erkinden bir beklentisi olan varsa parmak kaldırsın.

  2. Yarginin yüksekligi mi kaldi Nihat Bey…
    De ki yargi yüksekliginin farkina vardi, insafa geldi, her türlü baskiyi elinin tersiyle itti, kelleyi koltuga ald yanii…
    Soruyorum Nihat Bey, bile bile yasatilan bu felakete yarginin verebilecegi en agir ceza nedir? Idam verebilir mi, asabilir mi, kesebilir mi? Binlerce kilometre uzaktan yaziyorum. Haberleri seyredemiyorum, Allah biliyor rüyalarima giriyor yikintilar altinda kalan o kadar insanin cigliklari. Yargi hangi yükseklikten neye, kime vuracak Nihat Bey!? Biraz yargiyi, yaradana isyanin esigindeyiz.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!