Öğretmene yumruklu saldırı

featured

Sancaktepe’de, kızlarının direksiyon sınavındaki başarısızlığından sorumlu tuttukları öğretmene baba ile oğlunun kafedeki yumruklu saldırısı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Olay, geçtiğimiz pazar günü saat 16.30 sıralarında Sancaktepe’de direksiyon eğitim alanındaki kafede meydana geldi. İddiaya göre, girdiği direksiyon sınavında başarısız olan kadın, evlerine gidince sınavdan kaldığını ailesine bildirdi. Buna sinirlenen kadının babası ile ağabeyi, verilen arada öğretmenlerin oturduğu kafeye gitti. Baba ile oğlu, kızlarının başarısızlığından sorumlu tuttukları sınav komisyonu başkanı olan öğretmen B.A.’ya bir anda saldırdı. Sonraki adayın sınavına girmeyi beklerken aynı anda baba ile oğlunun yumruklarının hedefi olan öğretmen B.A., yere yığıldı. Kafedekilerin saldırgan baba ile oğlunu tutmasıyla olay sonlandı. Sancaktepe’de bir ortaokulda müdür yardımcılığı da yaptığı öğrenilen B.A., adları açıklanmayan baba ile oğlundan şikayetçi oldu. İfadeleri alınan baba ile oğlu serbest bırakıldı.

SALDIRI KAMERADA

Saldırı anı kafenin güvenlik kamera görüntülerine saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, baba ile oğlunun, masada bir başka öğretmen arkadaşıyla oturan öğretmen B.A.’ya yumruklu saldırısı görülüyor. Yumruklar sonrası öğretmen yere düşeken, kafedekiler baba ile oğlu tutarak olayı sonlandırıyor. 

Saldırı anına tanıklık edenler ise o gün yaşananları anlattı. Saldırının gerçekleştiği kafenin sahibi Mehmet Güçlü, “Müfettiş arkadaşlar buraya geldiler. Oturdular çay içtiler. Dışarıdan gelen 2 kişi, geldikleri gibi adama saldırdı. O sırada biz araya girdik, ayırdık. Vuranların birisinin eli kesilmişti. Ne kesmiş onu görmedim. Polis ekipleri buradaydı zaten araya girdiler ayırdılar.” dedi.

‘ÖĞRETMENE KALKAN ELLERİ KINIYORUZ’

Darbedilen öğretmenin meslektaşı, komisyon üyesi öğretmen Hakan Özsöz, “Sınav günü öğrencinin başarısızlığından dolayı ailesinin haberi oluyor, öğretmen arkadaşımızı darbediyorlar. Tabi bu olayı kınıyoruz, öğretmene kalkan elleri kınıyoruz. Yapılmaması gereken bir şey. Hazmedemeyip,sınavdan başarısız olmasından dolayı kendisi ailesini arıyor ve öğretmen arkadaşımızı darbediyorlar. Bundan sonra inşallah bütün öğrenciler öğretmenlere saygı duyarlar, saygısız bir şekilde davranmazlar.” diye konuştu. 

Öğretmene yumruklu saldırı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 5 ay önce

    Malum ırk.

    Cevapla
  2. 5 ay önce

    İkili hayvan!

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!