Oğuzhan Koç, sahneyi terk etti! Hayranları tepki gösterdi

Ankara’nın Sincan ilçesinde konser veren şarkıcı Oğuzhan Koç, yağmur yağması nedeniyle sahneyi terk edince, hayranları tarafından tepki gördü.

featured

Sincan Belediyesi’nin Kent Meydanı’nda düzenlediği Oğuzhan Koç konseri akşam saatlerinde başladı. Sincanlılar doyasıya eğlenirken yağmur başladı. Şarkıcı Oğuzhan Koç seyircilere yağmurun durumunu sordu. Vatandaşlar, Koç’tan konsere devam etmesini istedi. Yağışın şiddetini artırması nedeniyle Koç, konsere ara verdiğini daha sonra gelip yeniden şarkılarına devam edeceğini belirterek başka bir şarkıcıya sahneyi bıraktı. Daha sonra sunucu sahneye gelerek konserin bittiğini söyledi. Bu duruma sinirlenen bazı vatandaşlar “Oğuzhan Koç sahneye” diyerek geri çağırdı. Müzisyenlerin de toparlandığını gören Sincanlılar, Oğuzhan Koç’u yuhaladı. Konsere gelen vatandaşlar ise Oğuzhan Koç’a tepki göstererek dağıldı. Koç’un hayranları, halk olarak yağmurda beklediklerini ama şarkıcının kaçtığını söyledi.

Oğuzhan Koç, sahneyi terk etti! Hayranları tepki gösterdi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 hafta önce

    Atalarımızın güzel bir sözü var….
    Eşşeğe ederinden fazla değer verirsen kendini at zanneder ve gelir ilk çifteyi de sana atar derler…bu yüzden bu ve bu gibi sanat ile alakası olmayan yandan çakma şarkıcı parçasını siz şımarttınız ve şimdi çekin bakalım
    Kokonalar
    😜😜😜😜😜

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!