‘Ölüm meleği’ bu kez Ukrayna’da

'Ölüm meleği' olarak da adlandırılan Birleşmiş Milletler (BM) İyi Niyet Elçisi ve aktris Angelina Jolie'nin, savaşın devam ettiği Ukrayna'da olduğu ortaya çıktı.

featured
service

Rusya’nın Ukrayna‘ya yönelik 24 Şubat’ta başlattığı savaş sürerken, Jolie‘nin, Lviv kentini ziyaret ettiğine dair görüntüler sosyal medyada paylaşıldı.

Kayıtlarda, dünyaca ünlü sinema oyuncusu Jolie’nin, Lviv’deki bir kafeye geldiği ve buradakilerle fotoğraf çekildiği görüldü. Şehir sokaklarında yürüyen Jolie’nin, sirenlerin çaldığı sırada güvenli yere koşması da görüntülerde yer aldı.

Jolie’nin savaş döneminde Ukrayna’yı ziyaret etmesi dikkati çekti.

Jolie, “ölüm meleği” olarak da adlandırılıyor. Daha önce Hatay’a gelen Jolie, Suriye’ye müdahale çağrısında bulunmuştu. Jolie’nin Libya ziyaretinden kısa bir süre sonra da ülkeye ABD tarafından müdahale gerçekleştirilmişti.

 

‘Ölüm meleği’ bu kez Ukrayna’da

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 3 hafta önce

    Yanlşınız var kan vermeye gitmiştir Angelina cık çok yardım severdir kendileri hemde çocuklara daha çok verir kanı rahibe teresa nın gizli cia soslu hollywood kaplamalı pek merhamet meleğidir (?) Bu hanımın çok derin dümenleride vardır onuda siz bulun derim.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!