Önkibar’dan İmamoğlu’na Paramount Otel sorusu: Ongun oraya bilginiz dahilinde mi gitti?

Sedat Peker açıklamalarıyla gündeme gelen Paramount Otel’de İBB Sözcüsü Murat Ongun'un da misafir edildiği ortaya çıkmıştı. Sabahattin Önkibar, Ekrem İmamoğlu'na “Haberiniz var mıydı?” diye sordu.

featured

Veryansın Tv’de yayınlanan Paramount Otel’e ilişkin yeni iddialar dikkat çekmişti. O iddialar Erdem Atay ve Serkan Öz’ün hazırlayıp sunduğu “Ne varsa dilimizin ucunda” programında gündeme getirilmişti.

Programda Serkan Öz, şunları söylemişti:

“7 Ağustos 2020’de Paramount Otel’de Cihan Ekşioğlu’nun doğum günü kutlaması vardı. Kutlamaya katılan isimler Cihan Ekşioğlu dışında; Murat Ongun, Oktay Kaynarca, Orhan Gencebay ve emekli bir amiral… Murat Ongun, Cihan Ekşioğlu’nun özel zırhlı arabasıyla kutlamaya geliyor. Böyle ilginç ilişkiler var.

Aynı tarihte 75 bin liraya bir yat da kiralanmış.

Aynı hotelde farklı tarihlerde Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir ve Süleyman Soylu da kalıyor. Bu ilişkileri Türkiye’deki herkes sorgulamalı.”

O programın hemen ardından Veryansın Tv önce tehdit mesajları almış, ardından da haber kaynağımız S.A kurşunlu saldırıya uğramıştı. Aracı hedef alınan S.A saldırıdan yara almadan kurtulmuştu.

Gündeme oturan haber, gazeteci Sahabattin Önkibar’ın da gündemine girdi. Önkibar Youtube kanalında, Sedat Peker’in ifşaları sonrası adı anılmaya başlanan Paramount Otel’deki o özel buluşmaya dikkat çekti.

Önkibar şu ifadeleri kullandı:

“Veryansın Tv, ilginç bir bilgiye ulaştı. Bodrum’daki ünlü Paramount Otel adlı karanlık otelde ağırlananlardan biri de Ekrem İmamoğlu’nun basın direktörü Murat Ongun’muş. Bu bir iddia değil kanıtlı. Pardon ama Veyis Ateş gibilerin orada ağırlanması yanlış da Ongun’ların misafir edilmesi doğru mu? Ki Ongun ağırlandığı tarihte İmamoğlu’nun sözcüsü, İBB’nin adeta ikinci adamı görüntüsündeydi. Ongun, bunu İmamoğlu’nun bilgisi dışında yaptıysa hemen kovulması gerekiyor. Yok İmamoğlu’nun bilgisi dahilinde yaptıysa İmamoğlu’nun hesap vermesi lazım. Çifte standart yok. Birine haram olan birine helal olamaz. İmamoğlu konuya hemen bir açıklama yapmalı ve gereğini yapmalı.”

İşte Önkibar’ın o videosu (12. dakikadan sonra)

Önkibar’dan İmamoğlu’na Paramount Otel sorusu: Ongun oraya bilginiz dahilinde mi gitti?

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 8 ay önce

    ☆☆☆☆☆Sabahattin Önkibar☆☆☆☆☆

  2. 8 ay önce

    uyduruyorsun!

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!