Orhan Uğuroğlu’dan Kemal Öztürk’e ‘kul hakkı’ tepkisi

featured

Gazeteci yazar Orhan Uğuroğlu , Anadolu Ajansı’nın eski Genel Müdürü Kemal Öztürk’ün paylaşımına tepki göstererek “… Bugün hariçten gazel atmak kolay ama Kul Hakkı hesabı vermek kolay değildir…” dedi.

Anadolu Ajansı’nın eski Genel Müdürü Kemal Öztürk yaptığı paylaşımda “Bir insanın iyi bir Müslüman olduğunun göstergesi Sünni ya da Şii olması, çok namaz kılması, hep oruçlu gezmesi değildir sadece. “Emin” sıfatını taşıyor mu, adil mi, kul hakkı yiyor mu? asıl buna bakmak esastır.” ifadelerini kullandı.

Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi ve yazarı Orhan Uğuroğlu ise Öztürk’ün paylaşımını alıntılayarak “Kemal Bey, Anadolu Ajansı Genel Müdürlüğünde yaptığın mülakatlarda “Kul Hakkı” yediğini unutmadık… Keşke makam ve mevki sahibi iken “Kul Hakkı” diyerek liyakatli insanları işe alsaydın… Bugün hariçten gazel atmak kolay ama Kul Hakkı hesabı vermek kolay değildir…” dedi.

Orhan Uğuroğlu’dan Kemal Öztürk’e ‘kul hakkı’ tepkisi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 6 ay önce

    orhan beyi tebrik ediyorum tamda tarikat aklı ile hakikat aklı arasındaki farkı ortaya koymuş.Ancak tarikatçılar bunu anlayamazlar çünkü akılları vardır anlamazlar gözleri vardır görmezler

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!