Ortalık savaş alanına döndü! Suriyeliler balkondan atlayıp kavgaya dahil oldu

Mersin'de birinci katta oturan 2 kişinin, balkondan atlayıp evlerini taşlayan kişilerle kavga ettiği anlar kameralara yansıdı. 

featured

Yenişehir’in Dumlupınar Mahallesi’nde dün saat 10.30 sıralarında Suriye uyruklu Ahmad Al Dahar ile Sakar Al Dakar, sokaktan hızla geçen otomobilin sürücüsünü uyardı. Sürücü, Dahar ve Dakar ile tartıştıktan sonra bölgeden uzaklaştı.

İsmi açıklanmayan sürücü, bir saat sonra 3 araç ile arkadaşlarını toplayıp geldiği sokakta Dahar ve Dakar’ın evlerine taşla saldırdı. Bunun üzerine Dahar ve Dakar, birinci kattaki evlerinin balonundan atlayıp grup ile kavga etti. İhbar üzerine sokağa çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olaya karışanların yakalanması için çalışma başlatıldı.

Bu arada kavga, aynı sokakta yaşayanlar tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Tekbir seslerinin de duyulduğu görüntülerde, apartman dairesinin balkonundaki Dahar ve Dakar’ın atlayarak kavgaya tutuştuğu anlar yer alıyor.

Ortalık savaş alanına döndü! Suriyeliler balkondan atlayıp kavgaya dahil oldu

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 2 ay önce

    Önce pkk saldırısı, şimdi bu olaylar! Mersin’e çok dikkat edin !!! Bildiğimden söylüyorum…

  2. 2 ay önce

    Ülkenin geldiği yere bakın! Cumhuriyet Türkiye’si gitti üçüncü sınıf orta doğu ülkesi oldu. Diğer şehirlerin buradan farkı yok.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!