Ortaokul öğrencileri birbirine girdi: Saç saça kavga ettiler!

Erzurum'un Yakutiye ilçesinde 13 yaşındaki Çağla D., kendisi gibi ortaokul öğrencisi olan 14 yaşındaki İrem D.’yi götürdüğü atıl haldeki binada erkek arkadaş meselesi yüzünden dövdü. 

featured

Olay, 4 Aralık’ta Ömer Nasuhi Bilmen Mahallesi’nde meydana geldi. 7’nci sınıf öğrencisi Çağla D. ile arkadaşları, başka bir okulda eğitim gören 8’inci sınıf öğrencisi İrem D.’yi atıl kalan afet konutlarına götürdü.

Çağla D., iddiaya göre erkek arkadaş meselesi nedeniyle İrem D.’yi hakaretlerde bulunup dövdü. İrem D.’ye tokat atıp, sürükleyen Çağla D., “Çoluk, çocuksun. Büyü de gel, tamam mı? Burada dayağı yiyip eve gideceksin. Bunu biliyor musun? Tamam şimdi öğrenmiş oldun değil mi?” dedi.

Çağla D., İrem D.’yi kurtarmak isteyen arkadaşlarına da “Hayır, tutmayacaksın” diyerek tepki gösterdi.

Bir erkek öğrencinin cep telefonu ile çektiği görüntüler sosyal medyadan paylaşıldı.

AİLESİ ŞİKAYETÇİ OLDU

İrem D.’nin ailesi, İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi’ne giderek 8 kişiden şikayetçi oldu. Pedagog ve avukat eşliğinde ifadesi alınan İrem D., “Hafta sonu olduğu için bir araya gelmiştik. Beni konuşmak için harabe evlerin bulunduğu yere getirdiler. Hatta bıçak bile çektiler. Beni darbeden Çağla D.’ye sizin hakkınızda şikayetçi olacağım dediğimde, ‘Polis bizi daha önce de alıp bıraktı. Biz seni tekrar döveriz’ dedi. Görüntülerde Çağla vuruyor ama videoyu kapattıktan sonra diğerleri de vurdu. Aralarında erkekler de vardı. Zaten videoyu çekip sosyal medyada paylaşan da bir erkekti” diye konuştu.

Ortaokul öğrencileri birbirine girdi: Saç saça kavga ettiler!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 ay önce

    Din ögretmeni kontenjanı az arttırın 10 kat daha ,

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!