Özdağ, destek istediği yaşlı adamın hakaretini böyle susturdu

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Bolu’da esnaf ziyareti sırasında destek istediği yaşlı bir şahıstan beklenmedik tepki aldı. "Ben size destek vermem. Ucubelere ben destek vermem." diyen şahsın serzenişlerinin devam etmesi üzerine Özdağ yaşlı adamı susturdu. Özdağ, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ı da ziyaret ederek sığınmacı sorunu üzerine görüştü.

featured

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, bir dizi ziyaretlerde bulunmak amacıyla Bolu’ya geldi. Programına şehitlik ziyaretiyle başlayan Özdağ, cuma namazının ardından İzzet Baysal Caddesi’nde esnaf ziyareti yaptı.

‘BİZİ BAŞKASIYLA KARIŞTIRIYORSUNUZ’

Özdağ esnaf ziyareti yaptığı sırada yanına gelen Mustafa Bayındır isimli vatandaş, “Askerimize hakaret edenlere neden ağzınızı açmazsınız? Bu insanların söylediklerine ağzınızı açmıyorsunuz da esnafı geziyorsunuz?” diye sordu. Özdağ, vatandaşın bu sorusuna, “Bizi başkasıyla karıştırıyorsunuz” şeklinde cevap verdi.

Kısa süre yaşanan tartışmanın ardından “Desteğinizi isteriz” diyen Özdağ’a destek vermeyeceğini belirten Bayındır, “Ucubelere destek vermem. Size ucube diyorum. Birlik, beraberlik varken Türk düşmanlarına karşı birlik olmuyorsanız, ayrı ayrı baş çekiyorsanız. ‘Biz Tayyip Erdoğan’ı yeneceğiz’ diyorsanız ucubesiniz” diye konuştu.

Özdağ, “Tayyip Erdoğan rahmetli hocayı bırakıp kendi partisinden ayrılmadı mı? Sen de ayrıldın dimi rahmetli hocadan. Siz rahmetli hocayı sattınız” diye karşılık verdi.

Özdağ, Bayındır’ın “Bir şey daha söyleyeceğim” sözü üzerine “Hiçbir şey söyleme artık” diyerek ziyaretlerine devam etti.

‘FETÖ’CÜLER SAHAYA İNDİLER’

Bolu ziyareti sırasında basın açıklaması yapan Özdağ, çektiği video ile “Zafer Partisi ve Memleket Partisi’ne oy vermem” diyen firari FETÖ’cü Hakan Şükür’e tepkisini sürdürdü. Özdağ şunları söyledi:

“Fetöcü Hakan Şükür bize oy vermezmiş, oyunu istemiyoruz. Canı cehenneme diyoruz. Futbolcuyken de çok akıllı değildi ama şimdi tam bir salak olduğunu gösteriyor. Fetönün biz düşmanlık yapması kadar normal bir şey yok ama 6’lı masayı da nasıl desteklediğini gördük bu Fetöcü salağın. Herkes kimin kim tarafından desteklendiğini görerek tekrar bulunduğu yerin doğru olup olmadığını kendisine sormalı. Sadece Fethullahçı Hakan Şükür değil Emre Uslu ve diğer Fetöcüler de bu saldırıda sahaya indiler. Hepsine gereken dersi dün sosyal medya üzerinden verdim….
Fethullah Gülen 2011’de Pensilvanya’da yapmış olduğu bir konuşmada beni direkt hedef göstererek bana karşı nasıl operasyon yapmaları gerektiğini benim önümü siyaseten nasıl tıkamaları gerektiğini ve kendileri için nasıl tehlikeli olduğumu ortaya koymuştur. Buna benim ekleyecek bir şeyim yok. Biz, Zafer Partisi olarak Fetöyü son haçlı seferi olarak nitelendiriyoruz. Fetöyle uzun vadeli bir mücadele içinde birinci haçlı seferine karşı mücadele eden Selçuklu Sultanı’nın adından esinlenerek mücadele konseptimizi oluşturduk. Bundan sonra da gerek Fetöcülerle gerek PKK ile gerek IŞID ve diğer selefi örgütlerle Zafer Partisi olarak stratejik mücadelemizi sürdürmeye devam edeceğiz.”

ÜMİT ÖZDAĞ VE TANJU ÖZCAN, ‘ÜLKEMİZ İÇİN EN BÜYÜK BEKA MESELESİ: SIĞINMACILAR’

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, partisinin Bolu gezisi sırasında Bolu Büyükşehir Belediye Başkanı Tanju Özcan’ı da ziyaret etti.


Ziyaret sırasında konuşan ikili Türkiye’nin şu an en büyük probleminin sığınmacı meselesi olduğunun altını çizdi. Tanju Özcan, suni gündem yaratarak asıl meselenin unutturulmaya çalışıldığını söyledi ve ekledi: “Son zamanlarda ülkemiz için en büyük beka meselesi, tehlike olarak gördüğümüz konuda da ortak görüşlerimizin olması bizi memnun ediyor.”

Tanju Özcan, şunları kaydetti: “Değerli hocamızla milletvekili olarak birlikte çalışmıştık. Çok öncesinde kendisini takip eden biriyim. Aktif siyaset öncesinde de canlı yayınlarda sürekli izlediğim çok şey öğrendiğim değerli isimlerden bir tanesi. Son zamanlarda ülkemiz için en büyük beka meselesi, tehlike olarak gördüğümüz konuda da ortak görüşlerimizin olması bizi memnun ediyor. Her ne kadar birileri suni gündemlerle gündemi değiştirmeye çalışıyorlarsa da şu anda Türkiye’nin en önemli meselesi sığınmacılardır. Bunun üzerinde durmak gerektiğini ısrarla savunuyoruz. Gündemi değiştirmeden bu asıl meselelerle ilgili ben duruşunuzun da söylemlerinizin de aynı şekilde devam etmesini diliyorum.‘’

Ümit Özdağ da “Değerli başkan bizim Türkiye’de yapmak istediğimizi Bolu’da yapmaya başladı bile. 2019’da 18 bin sığınmacı varken şimdi sayı 10 bine düşmüş, memnuniyetle öğrendik. Ortada bir devlet politikası olmamasına aksine alıma teşvik edilmesine rağmen dirayetli bir belediye yönetimiyle bu sonucu alıyorsa bize söylenen yalanın ne kadar büyük olduğudur. Yani “bunlar gitmez” yalanı ortaya çıkıyor. Böyle bir politik duruşu sergilemenin ve bu noktada hemen herkesi siyasal olarak karşısına alanın da politik bedelini üstlenmiş durumda. Hem kendisine hem çocuklarına hem torunlarına sadece ve sadece onur kazandıracaktır diye düşünüyorum. Çünkü milli bir duruş ancak böyle sergilenir. Ben de kendisini partim adına içtenlikte tebrik ediyorum. Biz de aynı mücadeleyi Türkiye’de sürdüreceğiz.” dedi.

Özdağ, destek istediği yaşlı adamın hakaretini böyle susturdu

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 5 ay önce

  Provakator plastik kova. Ucube kelimesi bile kendini ele veriyor.

 2. 5 ay önce

  Zafer+Memleket+BTP👍

 3. 5 ay önce

  Sayın Özdağın daha çok sayın özcan gibi destekçilere ihtiyacı var, mücadeleyi tek başına yürütemez,

 4. 5 ay önce

  yaşlı adam bunamış herhalde siyasi partileri karıştırmış.askerimiz diyor Türk düşmanlarına karşı rte diyor 😀

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!