Özdağ: Erdoğan’ın hilesine ortak olmayın

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın anayasaya göre 2023 Haziran'da Cumhurbaşkanı adayı olamayacağını belirterek, CHP ve İYİ Parti seçmenlerine “partilerinizin buna ortak olmasına izin vermeyin” çağrısı yaptı.

featured

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yasal olarak tekrar aday olamayacağını hatırlatarak, CHP ve İYİ Parti seçmenine seslendi.

Bir video mesaj paylaşan Özdağ, şu ifadeleri kullandı:

“Sevgili CHP ve İYİ Parti seçmenleri, Erdoğan, anayasaya göre 2023 Haziran’da Cumhurbaşkanı adayı olamaz. Bu yüzden bir erken seçimle anayasaya karşı hile yapmak istiyor. CHP ve İYİ Parti ise bu hileye ortak oluyor. Partilerinizi Erdoğan’ın hilesine ortak olmasına izin vermeyin.”

Özdağ: Erdoğan’ın hilesine ortak olmayın

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 3 hafta önce

  Bu adam zeki biri gibi gözüküyor lakin bazen neden bu şekilde çıkışlar yapıyor ilginç. Muhalefet partileri dahil herkes erken seçim bekliyor zaten, bu bir ay olur 15 gün olur ama adı erken seçim olur. Burada asıl sorun aynı yahudiler gibi tayyipin de, hile-i şeriyye’ye başvurması. Daha önce belirlenen tarihten 1 ay önce yapılan seçim anayasaya takla attırmaktır, insanlara anayasaya uyuyormuş izlenimi verip kandırmaktır.

 2. 3 hafta önce

  🙂 misafir

  Cevapla
 3. 3 hafta önce

  Son tahlilde , Ümit Özdağ’dan başka destek verecek bir seçenek gözükmüyor. Umarım bizi yanıltmazsınız.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!