Özdağ ile Sarıgül kapıştı… ‘Ay çiçek yağı tokatlamaya devam edin’

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül ve Zafer Partisi Ümit Özdağ arasında 'sığınmacılar' konusunda tartışma yaşandı. "Sığınmacılar kargo paketi değil" diyen Sarıgül'e, Özdağ'dan "TikTok için çok ciddi pozlarda ayçiçek yağı tokatlamaya devam edin lütfen" yanıtı geldi.

featured

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül katıldığı bir televizyon programında sığınmacı politikasıyla gündemde olan Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ hakkında konuştu.

Mustafa Sarıgül Ümit Özdağ’ın sığınmacı politikalarıyla ilgili, “Konuşmalarını biraz romantik buluyoruz. İktidara geldim hemen göndereceğim mantığını doğru bulmayız o insanlar kargo paketi değil. Kolay kolay gitmezler ama gitmeleri gerekir. Bunun en doğrusu AB ülkelerini mültecileri eşit olarak alması” ifadelerini kullandı.

Sarıgül’ün bu açıklamalarına Ümit Özdağ sosyal medya hesabı üzerinden şöyle yanıt verdi:

“Sevgili Sarıgül, TikTok için çok ciddi pozlarda ayçiçek yağı tokatlamaya devam edin lütfen. Milli güvenlik konuları Şişli’de imar izni vermeye benzemez. Ben o işlerden anlamam. Siz benim bildiklerimi bilmezsiniz. İyi çalışmalar dilerim.”

Özdağ ile Sarıgül kapıştı… ‘Ay çiçek yağı tokatlamaya devam edin’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 8 ay önce

  Zafer partisi dışında topunun da bildirilerinin başlığında “Sığınmacılar göndereceğiz” cümlesi var, bildirilerinin içeriğinde ise Sığınmacıları gönderme niyetlerinin asla olmadığını ayrıntılıca yazıyorlar..

 2. 8 ay önce

  Sığınmacıların gönderilmesi bölge ülkeleriyle birlikte birleşik terör devletlerinin batı asyadan sökülüp atılması suriye nin dirliğinin sağlanmasıyla mümkün. atlantiği natoyu ülke güvenliği için elzem görenler bölgedeki sorunları abd adlı terör devletiyle çözmeyi ön gören milliyetçi maskelilerin çalagan yani sloganlarına kanmayın.

 3. 8 ay önce

  Ya Zafer ya ölüm!

 4. 8 ay önce

  Polonya sınırına dayanan 200 sığınmacı için, ta ingiltere genelkurmay başkanı, bu ulasal güvenliğimize tehdittir diye açıklama yapıp önlem aliyor, ve polonyanin her konuda yanındayız diyor. Biz iki izmir nüfusu kadar üretmeyen insana bakıyoruz ama bunu tehlike olarak algılamıyoruz. Yaşa be reis işte güç ve iman budur. Korkmadan gözü karartarak gerekeni yapmak. Arkandayız reiz.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!