Özdağ’dan Kılıçdaroğlu’na: AKP suçlu, siz ortağısınız

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na, "Sığınmacılar konusunda AKP suçlu, siz ortağısınız" sözleriyle tepki gösterdi.

featured

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Suriyelilerden rahatsızız. Suriyelileri göndereceğiz. Dört aşamalı bir plan yapıyoruz.” sözlerine Twitter hesabından yaptığı paylaşımla tepki gösterdi.

Özdağ “Kemal Bey kimse size inanmıyor. 2016’da ve 2021’de rapor hazırlayıp “Göç ve Entegrasyon Bakanlığı” kuracağız demediniz mi? Siz gönüllü geri dönüş derken yardımcılarınız dönmeyecekler demeye devam ediyorlar. Sığınmacılar konusunda AKP suçlu siz ortağısınız. Artık zafer var.” ifadelerini kullandı. 

Özdağ’dan Kılıçdaroğlu’na: AKP suçlu, siz ortağısınız

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

  1. 8 ay önce

    Kapak!

  2. 8 ay önce

    Kılıçdaroğlu, siyasal islamcı iktidar partisi ile aynı merkeze ait bir kişiliktir. Bulunmuş ve ortaya çıkarılmıştır! Türkiye’nin milleti ve devleti ile çözündürülmesinden başka bir amaca hizmet edemez! Çünkü onun programı bunun için yazılmıştır…

  3. 8 ay önce

    Yeni CHP’nin suç ortaklıkları bundan ibaret değil. Yazsak ansiklopedi olur. Sondan başlayalım ve soralım: Duhok saldırısını Türkiye’nin üstüne atmaya çalışan barolar ile ilgili açıklamanız nedir?

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!