Özdağ’dan yeni ‘Soylu’ açıklaması: Bürokratları işten atmaya başlamış

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ "Soylu, İçişleri Bakanlığı’nda çalışan ve benim öğrencim olan bürokratları işten atmaya başlamış." açıklaması yaptı.

featured
service

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, İçişleri Bakanlığı’nda çalışan ve öğrencisi olan bürokratları işten attığını iddia etti.

Twitter hesabından açıklama yapan Özdağ, şu ifadeleri kullandı:

“Soylu, İçişleri Bakanlığı’nda çalışan ve benim öğrencim olan bürokratları işten atmaya başlamış. Utanç verici gerçekten utanç verici! Süleyman benim yüzlerce öğrencim bakanlıkta, hepsini mi atacaksın? Korku işte böyle bir şeydir. Ben korkmuyorum. Sen korkuyorsun. Çünkü korkaksın!”

Özdağ’dan yeni ‘Soylu’ açıklaması: Bürokratları işten atmaya başlamış

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

7 Yorum

 1. 1 hafta önce

  Suluman yine kendi başına is aldı. Sana bulaşan yok karışan yok, niye girersin topa. Mecliste bir komisyon kurulsun, sulumanin kan tahlili ve sacteli tahlili yapılsın. Diğer bakanların da.

 2. Ümit Özdağ, bu ülke için iyi olan düşüncelerine saygı duyarım..kaçkın, kaçak, sığınmacı konularında tartışmasız en güvenilirsin..
  Ancak, çok fazla gereksiz bilgi verip, konuşuyorsun…bu durum ise bazılarını mağdur edip, güveni sarsabilir..bu da, yakaladığın oy ivmesini zayıflatır..bugünün yarını var, hukuku var, haklı iken haksız duruma düşmenin gereği yok..

 3. 1 hafta önce

  yaparlarrr.. ikballeri için türkiyeyi yakarlar

  Cevapla
 4. Soylu battıkça batıyor ama şunu da fark etmiyor; karşındaki hem parti genel başkanı, hem de milletvekili, mafya babası değil. Yurtdışına kaçacak bir adam da değil. Beşikten milliyetçi ve temelden geliyor, sonradan görme tatlı su balığı milliyetçilerinden değil. Başta Erdoğan sonra Soylu, İmamoğlu, Kılıçtaroğlu, Akşener, Babacan, Davidoğlu, bunlara baktığımda hep kibir ve üstten bakış görüyorum.

 5. 1 hafta önce

  Çakma milliyetçi sığınmacı dedin süleyman dedin tamam de geç hdpkk abd vs meselelere gel hadi görelim. hdpkknın anasını belleyen Türkiye tarihinde abdyi batıyı doğrudan bu kadar net ve sert tefe koyan bir bakana bu kinin sebebi nedir? ulan sen birazcık milliyetçi olsan hdpkk ya karşı verilen başarılı mücadeleye binaen soyluya bu kadar saldırmaz hdpkk fetö emperyalizmle aynı cephede saf tutmaktan biraz olsun ar ederdin.

  • 1 hafta önce

   Serkan kardeşim sen gelişen olayları gözünle mi takip ediyorsun? Süleyman soylu TV De Ümit Özdağ a hakaret ettiği için bu tepki oldu. Yani olayın müsebbibi Süleyman soylu. Biraz konuların evveliyatını öğrenip yazmanı tavsiye ederim.

  • 1 hafta önce

   Serkan adlı bu kişinin savunduğu şahısın andımızın kaldırılmasını “ileri demokrasi” adıyla sosyal medya hesaplarında paylaştığını biliyormuydunuz acaba. Özdağa laf söyleyene kadar dön de bir kimin kim olduğuna bak Serkan. bizler kimin kim olduğunu çok iyi biliyoruz.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!