Özel harekat polisleri Yunanistan sınırında göreve başladı

featured

Edirne’de, özel harekat polisleri, geri itmeleri önlemek amacıyla Türkiye ile Yunanistan arasında doğal sınır konumundaki Meriç Nehri’nde görev alıyor.

Edirne‘de, özel harekat polisleri, geri itmeleri önlemek amacıyla Türkiye ile Yunanistan arasında doğal sınır konumundaki Meriç Nehri’nde görev alıyor.

Özel harekat polisleri, Yunanistan güvenlik güçlerinin sınır hattında sığınmacılara uyguladığı kötü muameleye karşı tedbirlerin artırılması, geri itmelerin önlenmesi ve sınır hattında güvenliği sağlamak amacıyla görev yapıyor.

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

Özel harekat polisleri Yunanistan sınırında göreve başladı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 3 sene önce

    Yani savas kacaklarini zorla Yunanistan’a sokmaya calisacaklar bunun adina savas denir.Evet Türkiye bu savas kackinlari bahanesiyle Yunanistan’a savas ilan etmistir.Yani Idlip tokadi az geldi simdi birde AB tokadi gerekiyor cünkü anlamiyoruz.

    Cevapla
  2. 3 sene önce

    Suriye ile uğraşırken Yunanistan ile çok tehlikeli işler oluyor. Bizim Suriye politikamızın ürünü olan mülteci sorununu bu yöntemlerle Yunanistan’a ihraç etmeye çalışmak pek de adil görünmüyor bana. Akıl ve mantık çerçevesinde Avrupa Türkiye’ye yardımcı olmak zorunda evet. Ama herkes sorumluluğu kadar yük almalı. Kimse kusura bakmasın ama, hamama giren terler. Bu iktidarı iktidar diye başımıza getiren AKP’liler ve demokrasi içerisinde bu iktidara karşı gereğini yapamayan biz tüm muhalifler, kısacası Türk Milleti olarak bu işlerden sorumluyuz. Suriye’yi karıştıran biziz. Bir de ABD tabii. Oranın sınırına yığabiliyorsan bu insanları “eyvallah” derim. En doğrusu da bir an önce kendi ülkelerine gitmeleridir.

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!