Özgür Özel ve Ekrem İmamoğlu anlaştı mı?

Özgür Özel ile Ekrem İmamoğlu arasında mutabakat olduğu ileri sürüldü. Özel’in ilçe kongrelerinin bitmesini beklediği, bu ay içerisinde ise açıklama yapmayı planladığı belirtildi.

featured

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün yaptığı açıklamada, “Yeniden İstanbul için yola çıkıyorum” dedi. İmamoğlu, CHP Genel Başkanlığıyla ilgili bir soru üzerine ise “CHP’nin tarihini bilen, geçmişi tertemiz evlatları vardır. Bunlar göreve hazırdır. Bunlardan birisi, Özgür Özel’dir” diye konuştu.

thumbnail
İlişkili Haber

Ekrem İmamoğlu: İstanbul’a mühürlüyüm

Bu açıklamalar üzerine tv100 Ankara Temsilcisi Deniz Gürel, “Doğru Yorum” programında çarpıcı kulis bilgiler paylaştı.

“Özgür Özel ve Ekrem İmamoğlu arasında tam bir mutabakat var” diyen Deniz Gürel, “Özgür Özel ilçe kongrelerinin bitmesini bekliyor, il kongrelerinin hemen öncesinde Özgür Özel kendisinin de sinyalini verdiği bir adaylık çıkışı yapacaksa değişimi ve Özgür Özel’i destekleyenler, Özgür Özel’in ağustos ayında açıklama yapması gerektiğini düşünüyor ve bu yönde de Özgür Özel’i yüreklendiriyorlar. Değişimciler kendilerinin önde olduğunu düşünüyor” şeklinde konuştu.

Gürel, son olarak, “Yarın Hacı Bayram Veli anma etkinlikleri var, Sayın İmamoğlu ve Sayın Kılıçdaroğlu bir araya gelecek bu gerilimi kontrollü şekilde yürütmeye çalışıyorlar” diye de ekledi.

Özgür Özel ve Ekrem İmamoğlu anlaştı mı?

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Fetöcü Özgür Özel, geçmişi temiz, CHP nin tarihini bilen tertemiz evladıymış!!!
    Fıkra bu kadar:))))))

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!