Özlem Gürses, Karadeniz turunun finansörünü açıkladı

Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz turuna katılan eski Halk Tv programcısı Özlem Gürses, gezinin finansmanıyla ilgili İmamoğlu'nun “Benim bir rütbem var, unvanım var. Bu da İBB başkanı unvanı. Dolayısıyla ben İstanbul’un belediye başkanı olarak bu gezileri yapıyorum. Gezinin bütün finansmanı da büyükşehir belediyesi bütçesinden karşılanıyor” dediğini aktardı.

featured
service

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Karadeniz turuna yönelik tartışmalar devam ediyor.

Karadeniz gezisine katılan eski Halk Tv programcısı, gazeteci Özlem Gürses finansman sorusu üzerine İmamoğlu’nun, “Gezinin bütün finansmanı büyükşehir belediyesi bütçesinden karşılanıyor” dediğini aktardı.

Gürses kendi Youtube kanalında şu ifadeleri kullandı:

“Biz bu otobüslerin ve yemeklerin finansının nasıl karşılandığını sorduk. Dedi ki sayın İmamoğlu ve Murat Ongun; içinde bulunduğumuz bu otobüs, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bütün masraflarını karşıladığı başkana tahsisli otobüs. ‘Diğer masraflar nasıl karşılanıyor. Kuru fasulye pilav yedik mesela. Bunun parasını  kim ödedi?’ Ekrem bey dedi ki; ‘Ben Türkiye’nin neresine gidersem gideyim. Benim bir rütbem var, unvanım var. Bu da İBB başkanı unvanı. Dolayısıyla ben İstanbul’un belediye başkanı olarak bu gezileri yapıyorum. Gezinin bütün finansmanı da büyükşehir belediyesi bütçesinden karşılanıyor.”

Bu sözleri sosyal medyada gündem olunca Özlem Gürses’ten yeni açıklama geldi. Gürses, Twitter hesabından şu ifadeleri kullandı:

Özlem Gürses, Karadeniz turunun finansörünü açıkladı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

5 Yorum

 1. Sayın Ö.Gürses üstün vasıflarınızı ve özelliklerinizi bilemedigim için soruyorum;
  nasıl bir etki alanı yaratabiliyorsun ki Derviş geliyor yanındasın! Secmen olarak C.Bsk lıgı adaylıgına isyan ettiğimiz ama tıpış tıpış gidip OY VERECEKSİNİZ dendiginde adaylıgını savunup onunda ekibinde yer alabiliyorsun,şimdi ise E.İmamoglu ekibindesin ülkenin bu durumunda nese ve keyif içinde ..
  GERCEKTEN MAHARET ~ MARİFET İSTEYEN OZELLİKLER ; bravo..

 2. 4 gün önce

  Alp dağlarına kayağa gitse bile İstanbul B.başkanı olarak gidiyor parasını da İstanbullular ödeyecek tabiikine.. İster paşa paşa ister tıpış tıpış öderler, bize vız gelir tırıs gider..

 3. 4 gün önce

  Bu adam cb olursa, dört saray daha diker. Malum, unvanı var. Rütbesi var. O yüzden parasını benim gibi rütbesiz ve sıradan insanlardan yontmasi gerekiyor bu özel insanın. Tıpkı asrın çakma reyzi.

 4. 4 gün önce

  yahu kafayı yiycem, adam diyor ki, ben makam ünvan sahibi olduğum için soygun, hırsızlık yapabilirim, kul hakkı yiyebilirim, yolsuzluk yapabilirim, elimdeki imkanları kişisel menfaat ve çıkarım için kullanabilirim. Senin karadeniz gezinin belediye başkanı olduğun istanbulluya ne yararı var, Belediyecilikten bi bok anlamıyorum gidip karadenizde kurs aldım mı demek istiyorsun.Devletin külliyesine niye erdoğanın sarayı, devletin uçağına niye erdoğanın uçağı diyorsun o zaman, bu kadar da mı beyin yok sizde

 5. Boş adamların etrafında boş kimlikler dolaşır…

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!