Pambıkören ve Buket Aydın masumdur

featured

Elinden vatanı ve tripodu alınan ünlü gazeteci Sedat Peker ölüm tehdidi altında ifşalarına devam ediyor!

Dün akşam, tam uykuya giriyordum, bizi hoplattı ve yine, uyku-muyku hak getire!

Peker dün akşam da memleketi epey neşelendirdi, Peker’in iddiasına göre, haber spikeri Buket Aydın aynı anda hem kocası hem Sarıgül’ün oğlu ve hem de ünlü medya patronunu idare etmiş.

Yer yerinden oynadı, diyeceğiz, ancak rezil kepaze olan yine olmadı, olan bizim uykumuza ve beynimize oldu!

Sedat Peker’i tutmak susturmak mümkün değil, vallahi tırstım, her türlü düşündüm, en kötü ihtimalleri dahi, sıra bana gelmeden.

Vallahi gözüm çok korktu, ulan, sıra bana da gelirse benim de videom yayınlanırsa…

Kaçarak sinerek nereye kadar, o halde?

Ne var ne yok, anlat kurtul, anasını satayım, Sedat Peker anlatmadan, gerçekleri ayrıntılarıyla halkıma ilk ağızdan önce ben itiraf etmeliyim….

Üstelik halkımız samimi insanları sever, üstelik balık hafızalıdır unutur ve ben de yıllardır taşıdığım bu ağır psikolojik yükten kurtulmuş olurum.

Tam da uykuya girerken….

İtiraf ve ifşama başlamadan önce, Sedat Peker çok bozulacak ama, önce şunu söyleyeyim, haber spikerimiz Buket Aydın çok masum…

Olaylar şöyle gelişti.

Pambıkören’le bir ödül töreninde tanıştık ve hiç beklemiyordum, benimle cilveleşmeye başladı. Derken, Ahmet Hakan Coşkun’u aradım, hayırdır, bu adamın bakışlarını beğenmedim, bana, Netflix seyrediyormuş gibi baktı..

Seninle tanışmak istiyor, dedi, ‘neden ben’ dedim, seni araştırdı, hem laz, hem faşist, hem de felsefe doktorası yapmışsın, bunlar toprakta bulunan nadir elementler gibi bu ülkede çok az kişiye nasip olur, adam zaten bütün zevkleri aşmış artık cins maden-eleman arıyor, dedi.

Vallahi, çeker vururum, ….rim belasını, dedim, Ahmet Hakan, peşin peşin reddetme, çok zevk alacaksın önün açılacak, öte ve gizemli dünyaları keşfedecek, çok rahat edeceksin, ve bir kere kabul et, artık iki dünyada sırtın yere gelmez, şöhret, ödüller, yatlar, fabrikalar, bir kereden bir şey olmaz ve daha ne olsun, medya elinde kardeşim, kim duyacak….

Ulan, dedim, ben bu orgy pazarlığını beni seven bana inanmış güvenmiş kitlelere nasıl anlatırım, neyse, bir vakit Netflix izledikten sonra, bir merak işte, ‘neden olmasın’ dedim, bana inanan kitlelere de, vatan için yaptım derim, düşünün artık en büyük medyayı Cumhuriyet davası için ele geçirmiş olacağım, gelsin şöhret ödüller bankalar ihaleler!

Okuyuculara da memleket için kendimi feda ettim, derim…

Ben telefonda bir müddet sessiz kalınca o boşlukta Ahmet Hakan randevu saati ve yerini söyleyiverdi… Falan otelin kral dairesi… Ve ‘sürpriz’ dedi, yalnız olmayacaksın. Bugüne kadar ulaşamadığın hayran olduğun büyük şöhretlerin bir karması, karnaval bir gece yaşayacaksın!

İçimden, ulan, bir gideyim, sapığı-sapıkları kendi gözlerimle göreyim, nasılsa bir pundunu bulup çaktırmadan tüyerim, dedim.

Acemilik çekmemek için önce orgy karnavalları izledim, ve kendimi psikolojik olarak hazır hale getirdim, ve, cesaretimi toplayıp…

Kral odasının olduğu kata çıktım, odadan içeri giren ne çok insan var, giden gelen, vallahi şaşırdım, illümanati toplantısı gibi! Gazete manşetlerinde magazin siyaset cemaat kim varsa odaya giriyor!

Pambıkören’in odasına, Ertuğrul Özkök, Doğan Hızlan, Ahmet Hakan, Bülent Arınç, Cübbeli Hoca ve iki tane kör hafız ve o günlerin hazine ve maliye bakanı… Gözlerime inanamıyorum, ulan Sedat Peker, tam uykuya girerken bu twitler olacak şey mi, yaktın bizi!

Kendime, yahu, bu kadar meşhur ve saygın zevatın bulunduğu odaya güven içinde rahatlıkla girebilirsin, çal kapıyı, gir içeri..

İçeri adım atmamla şok geçirmem bir oldu, o kadar gudubet ve çirkin insanı aynı yatakta sırt dönmüş güneşlenen vaziyette orangutanlar timsahlar kunduz ve ayı yavruları gibi görünce, oraya kustum…

Pambıkören, Ahmet Hakan’a, niye kustu, dedi… Çok acemi, orgy festivaline hiç alışkın değilmiş midesi kaldırmadı, dedi…

Pambıkören, dert ettiğin şeye bak, şov daha başlamadı, burada hepimizin maskesi var, deyip, hepsi maskelerini takmaya başladı. Ertuğrul Özkök Robert De Niro’nun yüz maskesini taktı, Engin Ardıç Seda Sayan maskesi, Bülent Arınç, Türkan Şoray’ın yüz maskesi, Cübbeli, Kıvanç Tatlıtuğ maskesini ve Doğan Hızlan Alain Delon maskesi, Pambıkören Sibel Can maskesi ve Ahmet Hakan Coşkun’da İskilip Atıf Hoca maskesi takmış.

Hah, dedim, şimdi oldu… Taşlar yerine oturdu!

Fanteziler siyasi figürler tarih ideoloji medya ve nihayet uyumlu bir korelasyon!

Memlekette anlam veremediğim akıl dışı tarih ideoloji medya burjuva ve İslamcı, orgy, işbirliği!

Vay anasını be, ulan memlekette bir orgy devrimi olmuş haberimiz olmamış, neyse, sonunda partiye ucundan biz de utana çekine katıldık, ve bunca yıl kafamızı yiyen karışıklıklar nihayet bir düzen ve anlama oturuverdi ve içimizi kemiren açığa çıkmamış ideolojik ve siyasi ve kimlik ve psikolojik ve varoluş ve biz bu dünyaya niye geldik bu dünyanın anlamı nedir gibi kuşkularımızdan kurtulmuş olduk!

Evet, ama, bu vahşi gudubet çirkin surat ve horoz ibiği gibi penislerle işim çok zor, dedim, ve hemen, evet, evet, burası, o meşhur maskeli balo, olmalı, acaba ben hangi maskeyi takayım, derken, bana da Binali Yıldırım maskesi taktılar….

Sürreal kabus dolu bir akşam, benim hisseme bir kaç huri ve bir kaç kör hafız düştü, kimin eli kimin cebinde belli değil, hepsi ifrit şeytanlar, insanlığın ahlakın siyasetin SON AKŞAM YEMEĞİ! Bakanlıklar ihaleler altınlar kadınlar oğlanlar, İşte aranan o meşhur, Derin Devlet, burada!

Ulan, sık dişini dedim, bir kaç saat sonra, memleketin en büyük gazetesi bütün şöhret imkanlarıyla senin emrinde olacak artık Milangaz kapında olacak ve milli piyango istediğin an sana çıkacak!

İşte böyle, şimdi, Sedat Peker’in yalanına geçelim.

Derken, kenarda bir sandalyede oturmuş genç bir kadın gördüm, şu Beyaz TV’de cin çıkartan kadının ta kendisi… Şaşırdım, bu cin çıkartan kadın bu odada ne yapıyor!

Kadının yüzüne iyice baktım, Buket Aydın’ın ta kendisi! İnanın olayla ilgisi yok, o odanın bir köşesinde sandalyesine oturmuş olup biteni uzaktan sadece izliyor!

Eee ne oluyor? Köpek kenetlenmesi olunca can havliyle ‘yardın beni’ diye bir ses geliyor ve cin çıkartan abla hemen bağırmaya başlıyor ve cini çıkartıyor! İnanın Buket Aydın’ın olayla ilişkisi bu kadar!

Ulan Sedat Peker, gecenin 12’sinde ne pis twitler atıyor ve bize ne kabuslar gördürüyorsun!

Beynimiz bilincimiz gece boyu .ok bataklığında debelendi. Sabaha kadar iguanalar yardın beni yardın beni diye korkunç acı çığlıklar atıyor!

Ulan dedim, bu iguana, ne cins bir hayvandır, Google’a girdim, Pambıkören’in gerçek kimliğini öğrendim, videosu var: İguana Şinasi!

Buket Aydın’a da hakikaten acıdım ve hak verdim, düşünün arkadaş, şöhret para için bir İguana’yla altlı üstlü!

Hayır, ülkeye bir şey olduğu yok, bizim beynimizin çivisi çıktı, bu kadar iğrençlik beynimize sızdı artık, şu Beyaz TV’deki kadını çağıralım da medyanın siyasetin ahlakın içine girmiş bu ifritleri çıkartsın!

Yirmi uzun yıldır iktidarın keyfi neden yerinde çünkü bu omurgasız şekilsiz yaratıkların hepsini bir kazanda eritip yeterince bollukta plastik ve alüminyumu hazineye kazandırıyor!

Pambıkören ve Buket Aydın masumdur

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

10 Yorum

 1. 2 ay önce

  😁😂🤣🤣🤣

 2. 2 ay önce

  sacma seylere ayıracak vaktımız yok.mafya lıderlerı bas oldu.

 3. 2 ay önce

  “Memlekette anlam veremediğim akıl dışı tarih ideoloji medya burjuva ve İslamcı, orgy, işbirliği!”

  Tema bu işte.

 4. 2 ay önce

  Bu gün ilk defa güldüm . Allah seni başımızdan eksik etmesin.

 5. 1 ay önce

  😂 çok eğlenceliydi nihat abim.

 6. 1 ay önce

  Cin çıkartan kadının Phuket Aydın olduğunu çok az kişi biliyor.

 7. 1 ay önce

  Kazakistan’da memleket ile ilgili haberleri okudukça içim kararırken Sn. Genç’in yazısı beni gerçekten güldürdü. Mizah zeka işi. Güldürürken her taşı yerine koymuş. Siyasi yetkililer Peker’in iddialarına karşı üç maymunu oynarken.. gerçekte yaşananların Nihat Gençin düşünde gördüklerinden farksız olduğu düşünülebilr mi?

 8. 1 ay önce

  Ne güzel yazmış Nihat Genç. Hem güldüm hem üzüldüm.

 9. 1 ay önce

  Abi sen o partide çıplak çıplak vatan için erkeklerle yatmışsın anladığım kadarıyla
  Bak valla iyi bir insansın neden yaptığını anlıyorum ama tövbe tövbe böyle bir şey olmaz olsun seni horoz ibiği p.nislerle hayal edemiyorum DJLSLSLSLSLSLSL
  Ki yatmamışsındır ama diyon ya vatan için anlıyorum abi meraktır. O gün gitmesen nasıl insan olduklarını anlayamacaktık senin sayende anlıyoruz
  İyi ki varsın abi

 10. 1 ay önce

  Abi sende olayı öyle bir çorbalamış lapa yapmış sın ki, sabaha kadar içinde ne var, diye düşünüp durmaktan uykumuz kaçacak

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!