Paykwik ile Güvenilir ve Hızlı E-Ticaret

-SPONSORLU İÇERİK-

Paykwik ile Güvenilir ve Hızlı E-Ticaret

Paykasa’nın ardından en popüler sanal kartlardan biri olan ve popülaritesinin artmasına bağlı olarak kullanım alanı da genişleyen Paykwik sanal kart, güvenilir ve hızlı işlem garantisi ile günümüzde dijital dünyada işlem yapan kullanıcıların en çok ihtiyaç duyduğu iki noktaya profesyonel çözümler üretir.

Kişisel Bilgi İçermiyor !

Paykwik kartın dijital dünyada % 100 güvenilir işlem yapabilme kabiliyetinin arkasında yatan temel noktaların başında hiç şüphesiz, kartın içerisinde kişisel ya da finansal herhangi bir bilgi barındırmaması gerekiyor.

Özellikle internetin yaygın kullanımıyla birlikte daha sık karşılaşmaya başladığımız “dijital korsanlara” karşı tümüyle güvenilir bir ödeme yöntemi olan Paykwik’de, satın alma süreci de oldukça basit birkaç işlem sonucunda tamamlanabiliyor.

Kaybolma ya da Çalınma İhtimali Yok !

Paykwik kartın güvenilir noktasında sunduğu bir diğer avantaj da tek kullanımlık olması yani yapılan işlem sonrasında 16 haneli güvenlik kodunun kullanım dışı kalmasıdır. Dolayısıyla kredi ya da banka kartlarında sıklıkla karşılaşılan kayıp ya da çalıntı kart durumuyla Paykwik’de karşılaşmanız mümkün değildir.

Kullanım Sonrası Bozdurma İmkanı !

Paykwik kartın tek kullanımlık olmasına bağlı olarak yapacağınız işlem sonrasında kartınızda kalan bakiye durumuyla karşılaşmanız hayli mümkündür. Bu noktada Paykwik; kullanıcılarının herhangi bir şekilde mağdur olmaması adına bozdurma işlemleri ile kartta kalan bakiyenin TL karşılığını dilediğiniz banka hesabına alabilmenize imkan verir.

Paykwik bozdurma işlemleri de satın alma süreci gibi oldukça basit birkaç adımdan oluşur ve sistemdeki yoğunluğa bağlı olarak 5 - 10 dakika içerisinde tamamlanır.

Paykwik kartınızda kalan bakiyenin TL karşılığını alabilmek için yapmanız gereken; paykasa.club canlı destek hattı ile iletişime geçerek bozdurma talebinizi müşteri destek personelimize iletmek ve kart numarası ile kalan bakiyenin TL karşılığının yatmasını istediğiniz hesabın banka bilgilerini vermektir.

Paykwik Satın Alma ya da Bozdurma İşlemlerinde Neden paykasa.club ?

Paykasa ve Paykwik başta olmak üzere Astropay, Ozmopay, Parayum, Cashixir ve Penapay sanal kartlarının uzun yıllardır Türkiye lisanslı satış noktası olarak hizmet veren ve edindiği tecrübeyi profesyonel bakış açısıyla birleştirerek benzersiz bir süreç yönetimine sahip olan paykasa.club; sanal kart satın alma ve bozdurma işlemlerinde sahip olduğu düşük komisyonlar ve yüksek kur ile değerleme avantajlarıyla ön plana çıkar.

Paykwik sanal kartla ilgili daha fazla bilgi için; https://paykasa.club/paykwik/