Perinçek: Mehmet Ağar gittiği yere temizlik götürür… Vatan Partisi’ne katılması çok güzel olur…

featured

tv100 yayınına katılan Doğu Perinçek, ‘Mehmet Ağar’a kefil olurum’ sözleri ve Ethem Sancak’ın Vatan Partisi’ne katımasıyla ile ilgili konuştu.

Perinçek gelen eleştirilere şu yanıtı verdi:

‘MEHMET AĞAR’IN VATAN PARTİSİ’NE KATILMASI ÇOK GÜZEL OLUR’

Mehmet Ağar’la ilgili dünkü konuşmamda ‘kefil olurum’ demedim. Ama madem ısrar ediyorsunuz, ‘kefil olurum.’ Bu görüşmede kefil oluyorum. Neden; savaşan insanlar kefil olur. Savaşmayan insanlar, diğer insanlara şüpheyle bakar. Siz kefil olduğunuz insanlarla savaşabilirsiniz. Kefil olmuyorsanız, yanındaki insana güvenmiyorsanız, savaşamazsınız. Bu da bir öğreti. Sayın Mehmet Ağar’ın Vatan Partisi’ne katılması, Vatan Partisi için çok güzel bir olay olur. O her zaman önder kadrolarda olacak bir isim.’

 

Programın diğer konuklarından Barış Yarkadaş’ın ‘Ağar’ı partinize davet ettiniz mi?’ sorusuna Perinçek, ‘Hayır davet etmiş değilim. Ama katılması çok güzel, fevkalade olur. Zaten kefil de olduğumu burada söyledim. ‘ yanıtı verdi.

“Sayın Ağar’ı yolsuzlukla da suçluyor değilim.” diyen Perinçek, FETÖ’nün kendisini, Ağar’ı Süleyman Soylu’yu, Hulusi Akar’ı ve Tayyip Erdoğan’ı hedef aldığını savundu.

Ethem Sancak’ın şirketlerindeki VP’liler iddiasından haberi olmadığını söyleyen Perinçek, “Ethem Sancak’ın şirketinde etkili 3 tane partili yok.  Olsa bilirim. Olsa seviniriz tüm şirketlerde.” dedi.

AĞAR’I ELEŞTİREN PARTİ YÖNETİCİSİNE TEPKİ GÖSTERDİ

Gazeteci Şaban Sevinç’in VP MKK Üyesi Nusret Senem’in geçen sene yaptığı “Çiller ve Mehmet Ağar’ı yanına alarak kirlenirsiniz” açıklamasını hatırlatması üzerine Perinçek, “Onun biraz evvel okuduğunuz fikirleri kesinlikle yanlış. Mehmet Ağar nereye giderse oraya temizlik götürür. Savaşan bir adam Mehmet Ağar’la ‘kir’ gibi bir kavramı yan yana getirmez” dedi.

NUSRET SENEM NE DEMİŞTİ?

VP MKK Üyesi Nusret Senem, geçen sene yaptığı açıklamada şunları söylemişti:

“Kimin suçu varsa suçlular cezasını bulacaktır. Mehmet Ağar’ın bu olayda bir rolü varsa yargılanacak ve gerekli cezayı alacak.

Çiller ve Mehmet Ağar’ı yanına alarak kirlenirsiniz sadece. Başka hiçbir faydası olmaz. Onların suçlarıyla ilgili elinizde imkanlar var. Bütün belgeler şimdi Cumhurbaşkanlığı’nda. Devletin üzerine gitmesi gereken suçlar varsa üzerine gitmesi lazım. Çünkü onların özellikle Çiller’in Fetullah’ın Amerika’yla bağını tartışmak, gündeme getirmek, üzerlerine gitmek gerekir.”

Doğu Perinçek ve Aydınlık gazetesi geçmiş yıllarda Mehmet Ağar hakkında “cinayet”, “PKK terörüne destek”, “uyuşturucu kaçakçılığı”, “federasyonculuk”, “aşiretleri silahlandırma”, “emniyette çete kurmak”, “tehdit”, “gasp”, “haraç” gibi çeşitli suçlamalarda bulunmuştu.

thumbnail
İlgili haber

Doğu Perinçek: Mehmet Ağar vatansever ve geçmişi parlak biri

thumbnail
İlgili haber

Mübariz Mansimov: Pensilvanya’ya Mehmet Ağar’ın isteği üzerine gittik

thumbnail
İlgili haber

‘Mehmet Ağar da SBK’nin özel uçağını kullanmış’

thumbnail
İlgili haber

Mehmet Ağar’ın beraat kararı bozuldu

thumbnail
İlgili haber

Uğur Mumcu cinayetinde Mehmet Ağar iddiası

thumbnail
İlgili haber

Turgut Kazan, Mehmet Ağar’ın aklanışını anlattı

thumbnail
İlgili haber

Patlayan kanalizasyon borusu

Perinçek: Mehmet Ağar gittiği yere temizlik götürür… Vatan Partisi’ne katılması çok güzel olur…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

6 Yorum

 1. 2 hafta önce

  Akla zarar..

 2. Tarikatlar kapatılsın

 3. 2 hafta önce

  Allatin çakıcıyı da alın tam olsun Mehmet Ali ağcayı da unutmayın hatrı kalmasın

 4. 2 hafta önce

  vatan partisindeki vatansever kisilerin dogu perincek denen sahsi ihrac etmesi gerekir. 10 yil onceki dogu perincek aynisini yapardi.

  • 2 hafta önce

   Alper Bey sanırım yaşınız oldukça genç. Yoksa Doğu Perinçek’in on yıl, yirmi yıl, otuz yıl önceki hallerini de bilirdiniz. Doğu Perinçek’in bir zamanlar çıkardığı İkibine Doğru dergisinin kapaklarına göz atarsanız beni anlarsınız. İki tanesini örnek olarak vereyim: “Ordu ormanı yakıyor” ve “Cudi Dağı’nda kimyasal silah mı?”. Terörist başı Öcalan ile özel röportajları ve aynı dergide yayınlanan hac farizası ile ilgili Müslümanlara atılan iftiralar da cabası. Saygılarımla.

 5. 2 hafta önce

  Ergenekon gibi kumpas davalarda eziyet çeken kıymetli komutanlarımızdan bir kısmının Vatan Partisi ve Aydınlık Gazetesi bünyesinde yer almalarını ben hiç anlayamadım. Lütfen kusura bakmayın. Benim aptallığıma verin. Ama eğer bir kişi beni bu konuda aydınlatırsa çok memnun olurum.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!