Perinçek’in ‘ortalıkta dolaşamayacak’ sözlerine Özdağ’dan yanıt

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek "Ümit Özdağ'ı buradan ihtar ediyoruz. O sinecek göreceksiniz, pısacak, biz onu pıstıracağız. Ortalıkta dolaşamayacak." dedi. Perinçek'e Özdağ'dan yanıt geldi.

featured

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, sığınmacılar üzerinden Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ı sert sözlerle eleştirdi.

Vatan Partisi Çankaya 12. Olağan Kurultayı’nda konuşan Perinçek “Ümit Özdağ’ı buradan ihtar ediyoruz. O sinecek göreceksiniz, pısacak, biz onu pıstıracağız. Ortalıkta dolaşamayacak. Buradan o kararımızı da bütün milletimize ve kamuoyuna ilan ediyoruz.” dedi.

Perinçek’in açıklamaları şöyle:

“Türkiye’de misafirlerimiz, Suriyeli göçmenler, Afgan göçmenler, diğer Orta Doğu’dan gelen göçmenler. Buna karşı ABD merkezli bir kampanya yürütülüyor. Bunun başında da Ümit Özdağ var. Ümit Özdağ da kendi kimliğini ortaya koyuyor. Bu çok vahim bir uygulama. Türkiye’deki Suriyeli, Afgan kardeşlerimizle Türk milleti arasına nifak sokmak, düşmanlık getirmek, adreslerini ihbar etmek, televizyonlarda bunlara karşı kışkırtmalar yapmak, yok bunlar kadının bacağının fotoğrafını çekmiş, şuymuş, buymuş…  Bu tür propagandalarla Türk milletinin değerlerine dayanarak insanlarımız,  kardeşlerine karşı şiddet uygulamaya davet etmek… Bunlarla mücadele ediyoruz. Bunların karşısındayız. Ümit Özdağ’ı da uyarıyoruz. Yaptığı iş ABD’nin planlarına hizmettir. Göreceksiniz, bunların sesini keseceğiz. İşte bugün başlıyoruz. Bunlar korkacak bizden, bunlar Türk devletinden korkacak. Türkiye’ye karşı tertip yapmakmış, tuzak kurmakmış, bizi kardeşlerimizle yumruk yumruğa getirme hayallerinden vazgeçsinler. Ümit Özdağ’ı buradan ihtar ediyoruz. O sinecek göreceksiniz, pısacak, biz onu pıstıracağız. Ortalıkta dolaşamayacak. Buradan o kararımızı da bütün milletimize ve kamuoyuna ilan ediyoruz.”

 

ÖZDAĞ’DAN PERİNÇEK’E YANIT

Perinçek’e Ümit Özdağ’dan yanıt geldi. Twitter hesabından paylaşım yapan Özdağ “Doğu bey, Recep Tayyip beyin mesajını bana iletmişsiniz. Postacılığınız için teşekkür ederim. Zafer Partisi’ni Türkiye’nin örtülü istilasına karşı mücadelesinden hiçbir tehdit geri adım attıramaz. Benzer bir tehdit dün HDP’li Ömer Öcalan’dan gelmişti. Şaşırdık mı? Hayır.” ifadelerini kullandı. 

Perinçek’in ‘ortalıkta dolaşamayacak’ sözlerine Özdağ’dan yanıt

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

68 Yorum

 1. Taliban ABD yi yendi diye seviniyor.Kac Afgan kadını Irak’tan Türkmenlere bu sınırlar açılmadı.(çünkü onlar şiiidi.Afgan genç; sınırlarınız yol geçen hanı Afgan hava alanını koruyacağınıza sınırlarınızı koruyun.

 2. 18 Nisan 2022, 17:08

  Türkiye’de olan şey son tahlilde Türklüğün “yasaklanmasıdır”. Türklükten, Ne Mutlu Türküm Diyene’den rahatsız olan, Andımızı mahkeme kararlarına rağmen kaldıran, yasaklayan iktidar Suriye ve sığınmacı/demografik yapıyı sulandırma politikasıyla bu amaca hizmet etmektedir. Türkiye Cumhuriyetini kuran Türkiye halkına Türk milleti denir diye tarif ederek tüm halkı dini, mezhebi, etnik kökeni ne olursa olsun Türk milleti çatısı altında eşit yurttaşlar olarak birleştiren Mustafa Kemal Atatürk’ten bugün geldiğimiz noktaya ve bunlara hizmet edenlere bakar mısınız? Ergenekon’da her kesimden kazandığı saygıyı kumarda harcar gibi harcayanlara ne denir?

 3. 18 Nisan 2022, 16:22

  Saray yancısının söylemlerine bak hele ya… Rusya ile iyi geçinmeye başlayınca Tayyip, gitti saray muhafızı oldu başımıza.Ne agfan, ne paki, ne suriyeli benim kardeşim falan değil.Artık buradan sonra küfür edeceğim için yazmak istemiyorum.

 4. 18 Nisan 2022, 16:21

  Su akacak yolunu bulacak. Belki yakın bir zamanda belki de 30-40 yıl sonra…

 5. 18 Nisan 2022, 15:48

  Gördüğüm kadarıyla mülteci politikası, AKP politikası değil, en başından beri iyi hesaplanmış ve uygulanan bir güvenlik politikası, devlet stratejisi. Tabi bu süreçten nemalanan politik isimler ve uzantıları olmuş olabilir, milletimiz büyük çoğunluğu sığ bilgi ve zayıf analiz yeteneği ile bu güvenlik stratejisini anlamıyor olabilir… Küresel güç merkezleri çok aktif durumda, bu süreçte ic politika yaparken sorumlu davranmalı siyasetçilerimiz, içeride etnik ve mezhepsel kasimalardan uzak durulmalı. Perinçek bu bağlamda makamı gereği yerinde bir dil kullanarak uyarı ve açıklamaları uygun bir dil ile yapmış bence.

  • Arabi Turk derken senin amAcin provokasyon yapmak mi burada. Nasil bir zeka yeterliligi olmayan bir provakasyon denemesidir bu. Yanlıs kapıya gelmıssın. Burada kimse arap dusmanligi yapmıyor. Bız Turkler herkesle Ataturk cızgısınde ıyı gecınmek ıstıyoruz. sozlerimiz Turke dusmanlık edenlere ki bu kim olursa olsun GEREKEN DEVLET VE VATAN SAVUNMASI YAPILACAKTIR.YAZIN BUNU AKLINIZA! Türkün yurdunda turkce konusarak kendi akılsızlıgınızca proveke edebilecegınızı sanmayın bıle! AYRICA ‘milletimiz büyük çoğunluğu sığ bilgi ve zayıf analiz yeteneği’ DEMISSIN bu bahsettigin kendi milletin olsa gerek zira bu tanim Turk milleti icin gecerli degildir bunu da bil!

 6. 18 Nisan 2022, 14:35

  Onlar göçmen değil sayın Perinçek! Önce ”göçmen” kelimesinin anlamını ve şartlarını ortaya koyalım. Öyle bedavadan algı yaratmayalım. Akpe’nin türbanı başörtüsü olarak yutturması gibi bir şey bu. Ülkesindeki savaştan kaçan eli silah tutan, parasının pulunun derdine düşen karaktersizler güruhu ne göçmendir ne de bizim kardeşimizdir. Afganistan ve Pakistan’dan gelen genç erkekler konusu ise ayrı bir durum. Yarın işler büyüdüğü zaman adama sorarlar hani biz kardeştik diye…Hani kınından çıkmış kılıç gibiydiniz ne oldu kılıca yalan mı oldu? Yoksa çifte su verilmemişti de eğrildi mi?

 7. Ne yazmissn h8c bisey anlamadim. Bu suriyeli dusmanligini ben kabul edemem, cunki nas var. Nas neyse o dur..

  • nas yanında felak ta var. Baska ne verelim Arabi abimize? provokasyona mı geldin buraya bu adla? bizim Araplarla da başka milletlerde sorunumuz yok! Hepsıyle Atatürk çizgisinde iyi geçinmek istiyoruz! sozlerimiz Turke dusmanlık edenlere.

 8. Turkleri pasiflestirme derdindeler. Mhp ulkuculeri pasiflestirmeseydi acaba acilim sacilim olaylari bu kadar kolay olabilir miydi, andimiz bu kadar kolay tepki gormeden kaldirilablirmiydi. Turk ten yana konusan eylem yapan kim varsa hemen karsilik gosterip senini kismaya calisiyorlar. Biliniz ki bu devran boyle gitmez. Yeterki Biz Turklerin cogunlugu uykudan uyanmaya baslasin ve olan biteni dogru algilasin.

 9. Ümit Özdağ bir provakatördür.Ümit Özdağ çok vatanperver ise asıl tehlike olan fetö ve pkk ile mücadele etmelidir.Sahil şeridinin her metrekaresini Pkk ya teslim eden Chp li belediyelerle uğraşsın.Devletin bürokrasisinde bu devlete ihanet eden kripto fetöcülerle uğraşsın.Bu devlet için göçmen ve mülteciler yakın zaman için bir tehlike değildir ama eğer fetö ve pkk gerekli mücadeleyi vermezsek çok yakın zaman için büyük bir beka sorunudur.Eğer fetö ve pkk gelecek seçimlerde istediği sonucu alırsa göçmenlerden önce bu topraklar zaten parçalanmış olacak.En büyük tehlike fetödür.Herkes bunu böyle bilmeli ona göre hareket etmelidir.

  • Sen niye mucadele etmiyorsun Her seyi umit ozdag dan bekliyorsun. Git akp ye soyle davidogluna soyle bu sozlerin. Umit Ozdag a provakator diyerek gelmis burada kendin provakatorluk yapiyorsun. Yemiyoruz artik sizin o sacma humanist yalanlarinizi. Zorunuza gidiyor degilmi Turk milleti icin gercekten calisan siyasetciler gormek. Daha da gitsin zorunuza gidecek cunning Turkler olarak UYANIYORUZ.

 10. Politika dediğiniz günün havasına ve rengine göreyse sağdakilere ve soldakilere şapka çıkartacak biri var ki o da malum yıldızlara bürünen fırkadır. Bu kadarlık ömrümde bu kadar fır döndü ne gördüm ne işittim. Bir zamanlar bir günde birkaç fırka değiştiren vekiller vardı ama bu kadar gökkuşağı gibi renkten renge giren fırka yoktu, o da oldu !.Türk siyasi tarihi ilklere gebe onu gördüm. Sade vatandaş şunu bilmelidir ki oynanan oyun tahmin edemeyeceklerinden büyüktür. Mehmet amcanın da ayşe teyzenin de ali gencin de gözünü kulağını dört açması gerekir!!!

 11. suriyeli afkanlı benim kardeşim değil sığınmacı zamanı geldiğinde ülkelerine dönecekler kardeşim

 12. Pkk mülteciler kalsın diyor

  Fetö mülteciler kalsın diyor

  Avrupa mülteciler kalsın diyor

  Perinçek mülteciler KARDAŞIMIZ diyor.

 13. Ülkede bütün sorunların kaynağı bunlar mı tamam diyelim hepsini gönderdik herşey düzelecek mi mesela hayat pahalılığı bitecek mi böyle siyaset üretemeyen çözüm üretemeyenler ancak kavga ve düşmanlık üretir bu coğrafyada herkesle düşman olalım öyle sap gibi ortada kalalım sonra ona düşman buna düşman zaten uzağa gitmeye gerek yok birbirimize bile düşman olmaya çoktan başladık.

 14. Perinçek’i tam anlamaya başlıyorum diyorum birden frekans değiştiriyor, tam o frekansı yakalıyorum başka bir frekansa geçiyor. Ortada bir dönüşüm ve opotünist bir durum yok bunun farkındayım, duruma ve şarta uygun politika geliştiriyor lakin bu halkın çapı ebadı entelektüel kapasitesi de belli, bu ülkede perinçek’in hiç şansı yok, entelektüel açıdan geri kalmış bu ülkede değil tabana, üst tabakaya bile derdini anlatabilmesi çok zor.

  • Sığınmacılar kalsın, demografik yapı değişsin, milyonlara vatandaşlık verelim, %2 lik oy farkı oluşturalım, BOP eşbaşkanı ile 2 görüşelim popülerlik artar vsvvsvs bunu hangi entellektuel yapıya anlayacaksınız. Entellektuel insan Batı’nın 10 milyon ne b.k olduğu belli olmayan sığınmacı istilasına, üretim yeterli mi, barınma ve asayiş ne olacak, eğitim kapasitesi yeter mi, sağlık sistemi kaldırır mı diye bakar. Avrupa iteler Perin çekgiller bakar.

  • Kaç seferdir iq’lu yorumlarını okuyorum. Bende tiksinti uyandırdı. Türk ulusuna zeka geriliği iması yapacağına önce kendi iq’na baktır. Perinçek’in geçmişini herkes biliyor. Fazla kendini yorma. Apoya gül uzatmasından tut, 80’li yıllarda yazdığı kitapta Türk askerine Kıbrıs’ta işgalci demesine kadar. Çok üstenci ve tiksindirici yorumlar yapıyorsun. İnsanların zekasıyla ilgili yorum yapmadan önce kendi zeka seviyesini gösteren bir kanıt ortaya koyman gerekiyor.

 15. Sizler mültecilerleler uğraşırken iktidar partisi Türkiye Cumhuriyeti’nin altına bir Medrese dinamiti daha koydu artık boş işleri tartışmayı bırakalım zaten ülkede iktidar değişince mülteci sorunu çözülecek öyle bir sorun kalmayacak böyle suni konularla uğraşmayalım

  • iktidara gelene bagli multeciler yani bunlar kacak gocmenlerin durumu ki. Zafer partisi disinda hepsi kacak gocmenler kalacak diyor.

  • 18 Nisan 2022, 14:39

   İktidarı kim değiştirecek? Altılı masadaki çapsızlar ve altındaki fındık faresi mi? Uyanın artık uyurgezer Atatürkçüler uyanın. Yazık ki ne yazık…

 16. Bakıyorum herkes ùmit özdağ tarafında da proje partisi olan bir partide ümit özdağ yıllarca ne yaptı? Bilmiyor muydu proje partisi olduğunu? Atılmasa hala devam edecekti büyük ihtimalle.

  • Kim nereden bilecekti Akşenerin kafasında Türk/Atatürk diyen insanları seçime kadar vitrin süsü olarak düşündüğünü? Ben de Ümit Özdağ için oy verdim Akşener için değil..

   • Sen veya ben bilmiyor olabiliriz siyasetin içinde olmayan insanlar olarak. Yıllardır polikanın içinde olan ümit özdağ ın bunu bilmemesi mümkün değil. O da mı kandırıldı yoksa?

 17. Cok degil iki hafta sonra “kardeslerimiz” (nereden kardesim oluyorsa) güzel güzel bayramlasmaya da giderler ülkelerine sonra elini kolunu sallaya sallaya geri dönerler TÜRKÜ YE ye. Sonra kaldiklari yerden yemeye devam

 18. Ne perinçekmiş be, yıllardır sayesinde ne işçiler birleşebildi ne de vatan partisini umut gören vatanseverler. Nerede haklı bir dava var orayı karalamakta üzerine yok, Düş yakamızdan arkadaş.

 19. Bu perincegin Zamanında kardeşlerimiz dedikleri bu gün Türkiyenin büyük bir parçasını başka adla adlandırıyorlar ve Türklere burası bizim diyerek Türkleri adeta sırtından bıçaklıyorlar. Buna ne diyeceksin prinçek? ve 20 yil sonra bu gelenlerin bizlere nasil davranacaginin bir garantisi var mi?

 20. 17 Nisan 2022, 23:36

  Akpli olmayan her insan teröristtir dönemine geri döndük. Her yerden saldırıyorlar. Türkiye de Türk kadınını istismar eden insanlar, başka ülke deki insanları da istismar ediyor ama abd yaptırıyor. Suriyeliler Afganlar Pakistanlılar böyle bir şey yapmaz, onlar kendi ülkelerin de bile böyle bir şey yapmaz. Başka ülke deki insanlara hiç yapmaz. Allah’ın gönderdiği peygamber onlar. Türk milleti olarak kabul etmeliyiz, üstün tutmalıyız

  • Ne yazmissn h8c bisey anlamadim. Bu suriyeli dusmanligini ben kabul edemem, cunki nas var. Nas neyse o dur..

   • @Arabi. erkeklere niye cevap veremiyorsun da gelmis bir kadina bulasma geregi hissetmissin? nas mış! nas yanında felak ta var. Baska ne verelim Arabi abimize? provokasyona mı geldin buraya bu adla? bizim Araplarla da başka milletlerde sorunumuz yok! Hepsıyle Atatürk çizgisinde iyi geçinmek istiyoruz! sozlerimiz Turke dusmanlık edenlere.

   • 18 Nisan 2022, 19:11

    Arap olduğun için işine gelmemiştir. Türkiye Suriyeliler’in ülkesi değil, Suriyeliler’in bir ülkesi var. Türkçü bir kadını din ile avlayabileceğini mi sanıyorsun, benim vahşi Türklüğüm seni yok etmeye yeter. Bir yerlerinize basmış olmalıyım ki, akp göndermiş seni

 21. Yazık gerçekten çok yazık. Ergenekon balyoz operasyonlarında gösterdiği mücadele nedeniyle kendisine saygım vardı. Ama bu savrulma inanılır gibi değil.

 22. Sn. Perinçek Amerikan uşağı AKP’NİN lafı ile hareket etmekte ustalaşmış belli ki. Gelen
  -Afganlarin yarısı Amerika’nın askeri.
  -Suriyelilerin 100 bin adeti Öso askeri
  – Pakistanlilar Avrupa’ya geçmek için geliyorlar.
  Bunlar ülke de kalsın diyenler vatan hainleridir.
  Fetöcüler, Siyasal İslamcılar,Liberal ve vatan hainlerine Doğu Bey’de dahil olmuş bravo.

 23. 17 Nisan 2022, 23:09

  Ulusal kanalın son zamanlardaki yayınlarından ve emin gürses hocanın son programdaki sığınmacı açıklamalarından belliydi aldıkları pozisyon ne zaman birbirini yemekten birleşmeye vakit bulacak bu millet….

 24. 17 Nisan 2022, 22:57

  Bence sayın Perinçek haklı. Bölgemiz karıştırılmaya çalışılırken mülteci kışkırtması yapmak emperyalistlerin ve maşalarının işine gelir. Bunu bilmem veya tahmin etmem için müneccim yada rahmetli Enver Behnan Şapolyo olmama gerek yoktur.

  • 17 Nisan 2022, 23:44

   Fazla derindesin yuzeye çık oksijen al biraz sayın derindengelen.

  • Video çağın en verimli kanıtıdır. Propaganda değil ispattir. Feto vari düşünsel yapıya sahip kişiler video ile propaganda yapar. Anadolu da Suriyeli göçünün haritasına bak, yoğunlaştırilan haritalara bak, Toroslar Anadolu’nun kapısıdır ve yakılıp yıkıldı. İnsanlarda Anayurt bilinci var ki yangına rağmen kale terk edilmedi. Feto,PKK, Siyasal İslamcı Akp ve minikler, liberaller, PYD ve Amerikalılar,Avrupa Suriyeliler geri gönderilmesini istemiyorlar. Buna şimdi de Doğu Bey katıldı.BOP eş başkanının kankasi.Aptallıklarinin cezasını Türk halkı çekmeyecek. 2023 de tarihe karışacak ve ile giderse o da yargılanacak. Sizin gibiler ise bilime ve tarihe kafa tutarak yeni sistem kuracaklarını sanıyor. Siyasal İslamcı ihvanci Perinçek çok yakıştı doğrusu.

  • 18 Nisan 2022, 14:45

   İyi de kardeşim iktidar pervasızca her türlü yanlışı yapmaya devam ediyor, cumhuriyetin ayarlarını bozdu, kazanımları yok etti. Artık okul bahçelinden marş sesleri, şiir sesleri gelmiyor dua ve Kur’an okuma sesleri geliyor. Siz duymuyor musunuz? Perinçek ise bizi hâlâ ”du bakali ne olcek” masalıyla avutmaya devam ediyor. Yemiyoruz bunları artık… Ayıptır ayıp!

 25. Perinçek nereye koşuyor, birileri ters tarafa doğru koşuyor ama hangisi.

 26. Ve akepenin sol yedek lastiği sahneye çıkar

  • 18 Nisan 2022, 20:22

   Sayin perincek, muhalefetin iktidara gelmemesi icin, etkili olabilecek tum muhalif soylemlerin karsisina dikilip bozmaya calisiyor. Soylenen dogru veya degil, perincek icin anlami yok. Tek derdi, iktidari sarsmasin

 27. ya birak bu isleri, ne kardesi. Bak, bir insanin bu kadar kardesi olmasi ahlaksizlik belirtisidir. Ya anamiza kufrediyorsun, ya da babamiza. Onlar sizin kardesiniz, benim boyle bir aile yapim yok.

 28. Yahu Doğu Bey evveli iyi güzeldi ama sonra sen lastiği fena patlattın filan.Şimdi bu geyik ne ki?Senin demene göre ben de,haklarını ve ödevlerini bilen yurttaş olarak,Amerikancı oldum öyle mi?Suriye b.k püsür ne idüğü bilinmezi kendi toprağımızda istemediğim için amerikancı,nifakçı vs ha?Afedersin ama destur ve de höst lütfen!

 29. Ümit Özdağ da Abd’ye hizmet ediyorsa biz de bu durumda şimendiferiz. Demek ki Abd bizi o kadar çok seviyor ki Türkiye’nin demografisini değiştirmeye çalışanlara karşı resmen bizim tarafımızı tutuyormuş. Vay be

 30. 17 Nisan 2022, 22:31

  Nihat abi bu zamana kadar sayın Perinçek’e karşı geçmişten gelen saygısından mesafeli yorumlarda bulunuyordu bu saatten sonra bence yardıracaktır. Ümit hocaya şu şekilde yorum yapan birinin vatanı milleti Türk halkını gerçekten düşündüğüne anca 15-21 yaş arası Türkiye siyasi hayatının yakın geçmişini ve dünya siyasal tarihini okumayan genç ulusalcı arkadaşlar inanır. Sayın Perinçek çok büyük bir hayal kırıklığısınız. Talibanla Mustafa Kemal’ın kuvayı milliye hareketini bir tutan bir adamı da çok büyütmemek gerek gerçi.

  • 17 Nisan 2022, 23:03

   Yalan söylüyorsun! Taliban ile Mustafa Kemal Atatürk bir tutulmadı. Taliban’ın Afganistan’da yaptığı işin aynısını Atatürk ve silah arkadaşları yaptı dedi. Ve aynen de öyle oldu.

   • Kökünden hata!Taliban keşke dediğiniz gibi emperyalisti söküp atsaydı.Öyle olmadı.Katil ABD plan bütçe gereği giderken yerine kendi çocuğu katil Taliban’ı bıraktı.Olan bu.Nesnel.Yalan söylemiyor haliyle yorumu yapan arkadaş ama siz şuursuz yanılgı (şuurlu olsa daha makbuldü) içindesiniz.Mustafa Kemal Atatürk ile,nesnel olarak,karşılaştırılabilecek bir insan olmadı hala.(Aynı anda düşünsel ve eylemsel olarak filozof,savaş sanatı icra edebilen ve doktrin üretebilen,siyaset ehli).

    • 18 Nisan 2022, 14:22

     Muhteşem bir cevap vermişsiniz. Bunun üzerine yazılacak bir şey yok. Mustafa Kemal’i emperyalizmden boşalmış bir ülkeye kimse davet etmedi. Bilakis O ve vatanseverler işgalcileri tekme tokat kovaladı. Buradan bir benzerlik kurup, tarihi gerçekliği bozarak algılarla, inançlarla oynamaktır. Bu da dilim varmıyor ama gaflet değil, dalaletin ta kendisidir. Bir adım ötesini düşünmek bile istemem…

   • 18 Nisan 2022, 02:43

    kendi agzınla soyluyorsun. ikisini bir tutmus ıste. Taliban kim Mustafa Kemal Atatürk kim. perincek bunları yan yana getırecek zeka sevıyesınde bırı ıste. o kadar.

    • 18 Nisan 2022, 02:59

     Ülkemizi işgal etmeye yeltenenler denize döküldü-Afganistan’da Amerikan işbirlikçileri takıldıkları uçaktan düştü. Bence arada bir fark yok.

   • 18 Nisan 2022, 09:49

    amerika olmasın ama çağdaş uygarlık,medeni yaşam, şeriat vs detay sizin için. çocuğa, kadına, toprağa nasıl baktığı ortada talibanın hala utanmadan halkın içinden milletin tırnaklarıyla topyekün yaptığı hareketle talibanı bir tutuyorsunuz aynen tam bağımsız şu an afganistan buna inanibilirsin tüm enerjisi ekonomisi eğitimi bağımsızmış inan buna.
    tekalif-i milliye nedir bir bak genç kardeşim turgut özakmanı oku, doğan avcıoğlu türkiye’nin düzenini oku milli kurtuluş tarihini oku. bir ihtimal belki “aydınlanırsın”.

    • 18 Nisan 2022, 12:38

     Benim öz büyüklerim kurtuluş savaşına ayaklarında çarık olmadan gönüllü katıldı. Devrimi Nişantaşılılar yapmaz. Devrimi silah ve savaştan anlayan insanlar yapar. Bu zamana kadar büyüklerimin ayağında çarığı bile olmadan yaptıkları devrimi Nişantaşılılar yedi ama ülkemiz düzgün bir noktaya evrim sayesinde küçük küçük geliyor/gelecek. Aynısı Afganistan’da da oluyor ve olmaya devam edecek.

     • Doktor hepten dişliyi dağıtmışsın be ya!

     • 18 Nisan 2022, 15:04

      Deve, sana yazmadım. yazdıkların genelde bildiğim şeyler olduğu için yazmaya gerek duymadım da denebilir. Yolcu yolunda gerek.

 31. 17 Nisan 2022, 22:29

  Perinçek Erdoğan ağzıyla konuşuyor. kendisi artık çok yaşlandı, artık emekli olup köşesinde otursun.

 32. Denecek laf var “o nefesinizi Suriye politikasının değişmesine harcayın” denmeyecek laf var” silecek,pısacak”…

  Yanlış tercih

 33. Perinçek böylece Türk Milletini karşısına almış. Vatandaşın %90’a yakını sığınmacılar gitsin diyor. Zafer Partisi’nin de bu ivmeyle barajı geçeceğini düşünüyorum.

 34. 17 Nisan 2022, 21:56

  Türkün son umudu Zafer Partisi’ne gösterdiğiniz tepkiyi, PKK’nın partisi HDP’ye göstermediniz. Yazıklar olsun.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!