Pınar Altuğ’dan Tamer Karadağlı’ya destek

featured

Oyuncu Pınar Altuğ, Altın Portakal Film Festivali’nde ödül verdiği Nihal Yalçın ile yaşadığı polemik nedeniyle eleştirilen eski rol arkadaşı Tamer Karadağlı’ya destek verdi.

Antalya Altın Portakal Ödülleri’nde Nihal Yalçın ile Tamer Karadağlı arasında yaşanan gerginliğe eski partneri Pınar Altuğ da katıldı. Altuğ, Tamer Karadağlı’ya destek çıktı.

‘ÖDÜL TÖRENLERİ SOHBET YERİ DEĞİL’

Uzun yıllar ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinde Tamer Karadağlı ile rol alan Altuğ, şunları dile getirdi:

“Törenler ağzınıza geleni söylediğiniz bir yer değildir. O tören içindekilerinizi dökeceğiniz, sohbet edeceğiniz yer değildir. Sen konuşurken arkadaki kişi beklemek durumunda da değildir. Bu durum niye cinsiyetçiliğe varıyor onu bilmiyorum. Tamer’le iki gündür konuşuyoruz, gülüyoruz yani. Siz böyle arkada direk gibi beklemek ister misiniz? Ödülü takdim edecek kişi senin konuşmanı beklemeden sahneden inebilir.

‘ÇOK ZARİF BİR ADAMDIR’

“Ödül verirken ‘Sus mu diyorsunuz?’ gibi bir tavır yakışıksız. Kim kime saygısızlık yaptı o beni ilgilendirmiyor. Cinsiyetçi bir yaklaşım olarak görmeyi manasız buluyorum. Ben orada terbiyesizlik görmedim. Ben arkadaşımın saygısız ve terbiyesiz biri olmadığını biliyorum. Aksine kadınlara çok zarif bir adamdır, bunu da Tamer Karadağlı, 19 yıllık partneri olarak söylüyorum.”

NELER OLMUŞTU?

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen 58’inci Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde Nihal Yalçın, ‘Zuhal’ filmindeki performansıyla ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülüne layık görülmüştü.

Konuşmasının ekip arkadaşlarına teşekkür ettiği kısmında Karadağlı, ödülü Nihal Yalçın’a uzattı. Seyircilerin alkışladığı o anlarda Yalçın, “Kim verdi ödülü?” diye sordmuş, daha sonrasında ise Karadağlı’ya dönerek “Sus mu dediniz? Artık sus mu diyorsunuz?” ifadelerini kullanmıştı. Tamer Karadağlı ise “Ödülünüzle birlikte konuşun diye” demişti.

Çok konuşulan diyalog sonrası Nihal Yalçın sosyal medya hesabından açıklama yaparak, “Lütfen Tamer’in önüme geçmesine izin vermeyin! Bu gece benim gecem!” ifadelerini kullanmıştı.

Ödülünü almadan teşekkürler sıralayan Nihal Yalçın’a Tamer Karadağlı’nın tepkisi gündem oldu

Pınar Altuğ’dan Tamer Karadağlı’ya destek

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!