Polis, pompalı tüfekli magandaları böyle yakaladı

İstanbul'da bir düğün konvoyunda pompalı tüfeklerle havaya ateş açan ve insanların canını hiçe sayan grubu, polis suçüstü yakaladı. Sosyal medyayı sallayan görüntülerin Sancaktepe'de çekildiği tespit edildi. Düğün konvoyundaki magandalar polis ekiplerine yakalandı. Emniyet güçleri, o magandaların önüne kırdı.

featured

İstanbul’da çekilen bir video sosyal medyada gündem oldu. Ne zaman çekildiği belli olmayan görüntülerde düğün magadanları çevredeki insanların canını hiçe sayıp dehşet saçtı.

YOLU KESİP HAVAYA ATEŞ AÇTILAR

Sancaktepe’de çekildiği tespit edilen görüntülerde düğün magadanları köprü altında yolu kesip kimseyi umursamadan havaya ateş açtı.

MAGANDALAR YAKAYI ELE VERDİ

Daha sonra yoluna devam eden magandalar hayatlarının şokunu yaşadı. Polisin konvoyun önünü kesmesi sonucunda magandalar yakalanırken silahlara da el konuldu. Görüntülerde konvoyun önünü kesildiği ve magandaların yakalandığı anlar saniye saniye görüntülenirken yolu kesmeye hazırlanan polisin “Önüne kır, önüne kır..” demesi de yer aldı.

Polis, pompalı tüfekli magandaları böyle yakaladı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 8 ay önce

  Nihayet renklerini göndere çekiyorlar. Ne bekliyordunuz?
  Bir başka “maganda” düğünü haberi de Kuşadası’ndan:
  Yunanistan’ın Sisam Adası’nda 1,2 km uzaklıktaki bütünüyle ormanlık Milli Park Yarımadası’ndaki bütün “çay bahçesi” işletmelerini 4,2 milyon tl’ye 1 yıllığına kiralayan ve ihalenin sonucuna dair haberde ismi–nedense–dahi geçmeyen “şirket,” varolduğundan bu yana saat 19:00’da kapatılan Milli Park’ta saat 01:00’e kadar düğün salonu işletme hakkını !!! elde etmiştir. Her tür yasaya her açıdan aykırı gibi görünen bu işgaliye (Kuşadası’nda halihazırda barların saat 01:00’de başlayan “müzik” adı verilen teneke gürültüsü yasağını her gece ihlal ettiği düşünülürse) hukuğun kevgire döndüğünün kanıtıdır ve uyuşturucu kaçakçılığının favori sıçrama tahtası olan bir bölgede nice “maganda” icraatlarına gebedir.

 2. 8 ay önce

  Polisin videonun sonunda söylediklerine aynen katılıyorum. Ne pis insanlar var! Bunlar askere gitmemek için 10 takla atarlar, otoyolda da erkeklik taslarlar

 3. 8 ay önce

  bizim polis on numara, her zaman da oyleydi, fetocu serefsizler haric. Sorun kismi hep savci, hakim ve mahkeme tarafinda oldu. Ozellikle nobetci mahkeme. Tahliye burosumudur nedir. Akp ile daha da beter oldu. Zindasti oyle kacti.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!